Як отримати інформацію про справу по карті побиту через телефонну інфолінію Мазовєцького воєводства. Інформація станом на 25 11 2023

Тут спосіб яким користуюся я, щоб якнайшвидше отримати інформацію від живої людини. Це у Мазовєцькому можна зробити з 8 до 13 щодня крім вихідних.  Певно є інші способи, але я розповідаю про той, яким я успішно користуюся. Раджу спробувати зробити саме так, як я написав. Потім описати чи вийшло.

Номер інфолінії мазовєцького воєводства – 22 6956773  Після набору цього номера ви чуєте

“Witamy W mazowieckim urzędzie wojewódzkim w wydziałie spraw cudzoziemców. Obsługa w języku polskim wybierz 1 ”

Натискаєте 1

Legizacja pobytu – wybierz 1

Натискаєте 1

Pobyt czasowy – wybierz 1

Натискаєте 1

Jeżeli w twojej sprawie jest prowadzone postępowanie – wybierz 1

Натискаєте 1

Proszę podaj swój nómer sprawy

Натискаєте 1

Błędny wybór  Proszę podaj swój nómer sprawy

Натискаєте 1

Błędny wybór  Proszę podaj swój nómer sprawy

Натискаєте 1

Błędny wybór  Błędny wybór  і після невеликої паузи

Wszystkie operatory są zajęte, Proszę zadzwonić póżniej lub poczekać na zgłoszenie się operatora

І далі заграє музика. За деякий час вам скажуть що ви 10 чи 20 у черзі. Мусите приготуватися на тривале очікування відповіді. Але рано чи пізно з вами заговорить жива людина. І їй можна ставити питання у вашій справі. Якщо ви ще не маєте номеру справи, то ця людина запитає у вас імя прізвище, громадянство, дату народження. І дасть вам інформацію яка вас цікавить.

Зокрема тут ви можете дізнатися:

Номер справи (сигнатуру справи)

Чи вислано до вас везванє?

На яку адресу вислане?

Коли вислане?

Чи є у вашій справі рішення?

Чи є у вашій справі проект рішення?

На жаль тут вам не скажуть рішення позитивне чи негативне. Але про це теж можна запитати у інший спосіб. Якщо вам сказали, що є рішення, питайте чи воно буде вислане поштою чи мені прийде смс? Якщо скаже, що буде вислане поштою – то це відмова. Якщо скаже, що прийде смс  – то це означає, що десь за два місяці від дня ухвалення рішення ви отримаєте смс про отримання карти побиту, яку заберете ще через місяць після отримання смс. Це все приблизно. Якщо у вас буде інакше – напишіть у коментарях. Якщо щось не виходитиме – звертайтесь. З задоволенням все зроблю замість вас за ваші гроші. Телефон 730150901

Дуже прошу не ставити питань, відповіді на які тут уже написані. На такі питання  я не зможу Вам відповісти безкоштовно. Натомість, на питання, відповідей на які тут немає – я відповідаю одрвзу і грунтовно. Я консультую безкоштовно спеціально для того, щоб виявити прогалини у текстах. Тільки для цього.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації