Як перетворити безкоштовну школу у платний ліцей? Досвід Дарницького району

Київська русьДіяльність бетонних терористів на Позняках призвела до того, що у цьому районі директори шкіл стають таємними мільйонерами. І не тому, що вони так добре керують школою чи там така якісна освіта. Через бездумне будівництво житла без інфраструктури, створена шалена черга на доступ до шкіл поряд з домом.

Оголошення
Оголошення на сайті гімназії “Київська русь”

Батьки змушені платити шален хабарі для того, щоб віддати свою дитину у переповнену школу, куди уже не можна віддавати дитину, бо у класах і так по 40 дітей. Але людям без совісті і почуття міри мало – вони будують житло. На цьому трохи мають і директори шкіл та ті, хто затуляє очі на їхню діяльність.

У коридорах школи будуються додаткові кабінети, щоб набрати ще дітей і взяти гроші з батьків. На додаток, у приміщеннях безкоштовних шкіл, збудованих за кошти платників податків і обіцяних інвесторам житла, створюються платні ліцеї. І починається боротьба за приміщення між платним ліцеєм і безкоштовною школою. Події почали розгортатися блискавично напердодні. Розповідає представниця батьківської ради

О 21.00 в школі з’явилися Синцов Г.Л. (Глава РДА), Спесовская Є.І. (Глава РУО Дарницького району), а також загін людей в камуфляжі, які назвалися “Дарницькою Громадською вартою” з метою зміни замків в приміщеннях нашої гімназії. За словами “Варти” вони прийшли разом з Синцовим охороняти школу від батьків. Рішення про зміну замків в приміщенні школи було прийнято зі слів Синцова Г.Л. ним  одноосібно . На прохання батьків надати письмові документи  – не надано. Якщо завтра раптом у нас в гімназії виявляться ще якісь шкідливі хімічні речовини – винуватцями ми будемо вважати всіх вищезазначених осіб. У будь-якому випадку ми готові до будь-якого розвитку подій.  Співробітники компанії  “Шериф” разом з “Вартою” закрили собою вхід від батьків вели себе по-хамськи.  ) З ними підписано угоду і оплата проводиться за рахунок наших батьківських грошей”,  – зазначила матір школяра гімназії

Водночас, представниця фірми “Шериф” (належить депутату Київради Дмитру Стрижову) зазначила, що жодних доказів хамської поведінки охоронців фірми “Шериф” не надано. “Фірма уклала угоду з гімназією років з 5 тому і виконує завдання з охорони майна фірми та порядку на території. Директора чи в.о. директора охоронці мають впустити, а батьків вони просто не знають поіменно”, – зазначила менеджер фірми зі зв’язків з громадськістю.

Водночас, конкуренти цієї фірми пропонують представникам медіа, батькам, а також міліції, прокуратурі, поцікавитись секретом успіху фірми у отриманні такої кількості контрактів на охорону шкіл Києва та з’ясувати, чи не є часом секретом успіху депутатський мандат керівника і власника фірми? “РБЦ” надасть можливість висловитися з цього приводу усім, хто має з цього приводу інформацію та документи.

Також  “РБЦ” просить надати відео, де точно видно, що хамлять саме охоронці фірми “Шериф”. Ці відеоматеріали знадобляться для демонстрації у суді.

мед

На адресу “РБЦ” надійшов лист від батьків учнів гімназії “Київська  Русь” Публікується у повному обсязі.

“Гімназія  «Київська Русь» м. Києва, вул. Гмирі, 2-в, – нова гімназія, побудована у 2013 р.  Два роки гімназія успішно  працювала, всі контролюючі органи, в т. ч. і СЕС м. Києва,  справно видавали дозволи на проведення навчального процесу в кінці серпня 2015 р. гімназія також отримала дозвіл від СЕС м. Києва на проведення у гімназії навчального процесу 2015 – 2016 н. р..

Однак, вже в перших числах вересня 2015 р., раптово виявляється, що в гімназії вміст шкідливих речовин у повітрі навчальних приміщень значно перевищує допустимі норми. Гімназію вирішили закрити. Всі учні вже були розприділені по інших школах району.

англБатькам учнів тоді вдалось відстояти гімназію, і  Рішенням міжвідомчої комісії КМДА були оголошені позапланові канікули для дітей, в гімназії зроблений ремонт із заміною лінолеуму у класних приміщеннях. Навчання відновили.

Недавно, у квітні 2016 р. дітям знову оголосили, що гімназія закривається з 01 травня 2016 р. на ремонт у зв’язку із перевищеним вмістом отруйних речовин у повітрі приміщень .

Як встановили 15.04.2016 р. батьки та цей факт зафіксований слідчо – оперативною групою поліції, невідомими особами у гімназії відключено з вересня 2015 р. вентиляційну систему всієї гімназії.

       Факт справності вентиляційної системи гімназії та  можливість  її роботи зафіксувала патрульна група поліції 18. 04. 2016 р. , при приїзді якої, вентиляційну систему гімназії включили у роботу в повному обсязі.макіяж

При закритих пластикових вікнах та непрацюючій вентиляційній системі у навчальних приміщеннях гімназії і місцях відпочинку дітей – холах та коридорах, спортзалі,  кожен день утворюється надзвичайно важке повітря – неможливо дихати, порушується температурний режим, режим вологості. Ця ситуація призводить до швидкої втрати учнями та вчителями працездатності, погіршення умов навчання, погіршення здоров’я дітей – часті головні болі, швидка втомлюваність, роздратованість, втрата уваги, інші захворювання. Наслідок – погіршення навчання та дисципліни.

 

     Крім того, у гімназії виявлені і інші правопорушення.

 

  1. У гімназії проведено незаконне перепланування, а саме: незаконно, всупереч проектній документації, зведені додаткові стінові перегородки в коридорах гімназії з метою створення додаткових навчальних  приміщень. Ці незаконні перегородки призвели до значного зменшення нормативних рекреаційних зон відпочинку для дітей та перекриття евакуаційних потоків на випадок надзвичайної ситуації. Фактичне планування приміщень гімназії на даний час не відповідає проектній документації та, затвердженим відповідальними особами, евакуаційним планам у гімназії на випадок надзвичайної ситуації. Такий стан, враховуючи двохкратну перезагруженість гімназії учнями  при надзвичайній ситуації може призвести до значного збільшення кількості людських жертв.
  2. В сукупності, вказані вище правопорушення здійснені при повному  потуранні та сприянні вищестоящого керівництва районного та міського управління освіти, керівництва райадміністрації, СЕС м. Києва, місцевого відділення управління надзвичайних ситуацій, інших контролюючих органів. 

    Зв словами Голови Дариницької РДА Синцова, тепер на ремонт гімназії  знову треба із бюджету:  500000 дол. на ремонт спортзалу та вентиляційної системи і 1 000 000 грн. на ремонт всієї гімназії – незаконне відмивання бюджетних коштів.

      Але, на погляд батьків, справа не в отруйних речовинах в повітрі класних приміщень, а в самих класних приміщеннях, тобто в квадратних метрах всієї гімназії.

     При відкритті гімназії, , просто рішенням райадміністрації, у частину приміщень було підселено без оголошення конкурсу, без орендного договору, тобто здійснено посадовий злочин,  інший навчальний заклад – платний ліцей «Інтелект», який зараз рейдерським способом, начебто наявних раптово виявлених отруйних речовин в повітрі приміщень гімназії та необхідності внаслідок цього проведення капітального ремонту у нових приміщеннях, намагається захопити всі приміщення гімназії для своїх потреб.

 

  1.     Підготовка до такого рейдерського «ремонту» уже почалась. 

У коридорі гімназії завезені та знаходяться великогабаритні  рулони ковраліну. Цей будівельний матеріал просто лежить на підлозі коридору нічим не огороджений, знаки попередження про небезпеку – відсутні. Такий стан може призвезти до травмування дітей у будь який момент.

Керівництво гімназії ніяк не пояснює його наявність.

Позиція Дарницької РДА, ліцею “Інтелект” чи будь-кого іншого, буде оприлюднена одразу, як стане відома “РБЦ”  Можна звертатися через контакти

mio

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації