Євровело 2016. Шукаю спонсора

ВелосипедЗ липня по вересень 2016 року щоденні інформаційні приводи з місцем для реклами у тексті, звуку, і відео.  Звертайтесь

Проект «Євровело 2016» передбачає велотур на 7000 кілометрів з Києва до західного берега Франції далі на південь і повернення через Італію, Словенію та Угорщину. Мета проекту – додаткове нагадування європейцям про існування України та її бізнесового і туристичного потенціалу, водночас нагадування про важливість підтримки цивілізованим світом у боротьбі України з агресивним східним сусідом.  Крім того цей проект передбачає популяризацію здорового способу життя, спробу переконати тих, хто прикипів до комп’ютера чи телевізора, що світом треба мандрувати і  велосипед для цього чудово підходить.

Під час місяця тренувань планується кілька публічних заходів з моніторингу функціональності велодоріжок, відкритих у Києві та інших українських містах.

Також планується семінар для зацікавлених про особливості тривалих велопоходів.

В рамках проекту планується місяць тренувань, місяць поїздки по маршруту і місяць пост-релізів, презентації буклету за результатами подорожі, виходу статей і участі у теле та радіоефірах на цю тему.  На усіх цих медіамайданчиках передбачається можливість інформування про спонсорів та місце для реклами. Семінари і майстер-класи можуть бути організовані безпосередньо за адресою розташування веломагазину, веломайстерні, магазину туристичного спорядження.

Пропозиція може бути корисна брендам, під якими виробляються спортивні, туристичні товари, товари для відпочинку, туристичні послуги. Також це може бути корисно закладам розміщення та фірмам і організаціям по маршруту.

У кожному  населеному пункті за бажанням спонсора, можна робити зупинку та медіа захід

У містах Європи, які я проїздитиму, плануються заходи у середовищі місцевих українських громад.

 

Також про веломандри читайте тут 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації