Забудовники засипають озера за підтримки створених ними ж “екологічних” організацій

екологиАвтор Віктор Загорулько

Екологічне “Покращення” озера Малий Небреж ( за Епіцентром на Григоренка,40) забудовником ЖК Патріотика за підтримки ГО “Еко-громада”. Виконавець ТОВ “Панорама- Нова” ( та сама фірма що “розчищає” озеро Тягле біля Станції теплопостачання Позняки”( тим що там намивають і розкопують потім засипають Малий Небреж)) Все відбувається під контролем та за підтримки Дарницької РДА та відділу блаоустрою зокрема. Як пояснили співробітники відділу благоустрою яких я викликав разом з поліцією, за спиляні дерева начебто заплатили, а жовта вода що стікає в Небреж чиста – просто в ній заліза багато. Щодо засипки більшої частини озера сказали що там було брудно, а так хоч сміття засипали.

Грунт для засипання озера Небреж ТОВ Панорама- Нова добуває незаконно,  виконуючи державне замовлення по розчищенню озера Тягле в районі станції теплопостачання Позняки трудиться без вихідних.

Намив піску у неділю біля станції теплопостачання Позняки.

Опубліковано Вітею Загорульком 14 березень 2016 р.

 

 

Пісок та грунт крадуть щоденно сотнями тон. Під водою опиняються гектари комунальної землі , звісно ніяких податків, але для Дарницьких правоохоронців це тільки адміністративне правопорушення. Результатом нашого рейду в п’ятницю можна прочитати тут    З затримкою машин з піском , приїздом слідчо-оперативної групи та працівників прокуратури і їх обіцянками відкрити кримінальне провадження виявився ПШИК – завели адмінсправу, яку передали дільничному.( про що дізналися в дарницькому управлінні поліції.  ТОВ Панорама-Нова займається також “розчищенням ” озера Малий Небреж за Епіцентром – тільки там навпаки засипає його незаконно вивезеними з Тяглого грунтом і піском.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації