ЖЕК, що обслуговує будинок на Пчілки 4 намагається не допустити створення ОСББ у цьому будинку

ОголошенняАвтор  Андрій Омельченко

Не знаю чи звернули увагу мешканці будинку Пчілки 4 на повідомлення біля ліфтової та при вході, про наміри ініціативної групи створити ОСББ. Однак. 
В суботу сфоткав повідомлення про наміри ініціативної групи проводити опитування з 12 по 26 лютого про створення ОСББ. Сьогодні звернув увагу, що дане повідомлення заклеєне новим повідомленням від ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” про наявність боргу. Я не є власником житла в даному будинку, я винаймаю житло (ближчим часом я переїду до власного житла, де ми також власними зусиллями таки створили ОСББ). Однак мені здається що саме ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” дуже проти вашого власного об’єднання. Одразу скажу що ТОВ”Е.К.”Комфорт-Майстер” порушило ваше право на об’єднання заклаєївши вашу об’яву своїм повідомленням. П.с. Не будьте байдужими. Зверніть увагу. Якщо буде потрібна допомога – не мовчіть.

1. Фото у суботу 13/02/16

Оголошення

2. Фото у понеділок 15/02/16

оголошення ЖЕКу 

А сьогодні мешканців вирішили налякати страшилкою про відключення усього за створення ОСББ. Житлово-комунальна мафія працює, бо розуміє, що зі створенням ОСББ втратить можливість красти

Пчілки  4

Додам, як редактор цього ресурсу, що, створивши ОСББ власники квартир будинку повернуть у свою власність підвали, горища, власники нежитлових приміщень змушені будуть отримувати дозвіл ОСББ на профіль діяльності, службові квартири теж буде здавати в оренду чи продавати ОСББ, а не злодії з ЖЕКу.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації