“Жінок нікто нє біл. Іх просто падималі і атваділі в сторону…” – начальник дарницької поліції

ЧернишовДва місяці тому я надіслав запит у дарницьку поліцію з проханням про запис розмови з начальником поліції. Через місяць начальника таки призначили, але мені так з ним поспілкуватися і не вдалося. Дали для спілкування  людину, яка, мабуть, єдина у дарницькій поліції може зв’язати до купи пару слів і тому саме їй доручають спілкуватися з журналістами.   Напередодні,  знімаючи на Качиному озері,  я нарешті  зміг поспілкуватися з новим начальником дарницької поліції Сергієм Чернишовим.

Кілька спостережень. Говорить російською (при цьому звук Г вимовляє точно так, як гопники, що колись хотіли мене пограбувати у Горлівці у 2005 році.  Українською намагається говорити, але йому це дуже складно. З цього випливає, що принаймні одна оцінка у атестаті з середньої школи у пана Чернишова – фальшива. А це у свою чергу, означає, що і весь атестат фальшивий. Адже важко повірити, що людина десять років вчилася у школі і не змогла вивчити української мови. Це треба бути дуже тупим. А навряд чи дуже тупа людина може вступити у вищий навчальний заклад, якщо не платить хабар за вступ. Виходить, є усі підстави сумніватися у тому, що у пана Чернишова є справжні, непідроблені документи про вищу освіту. Вони, скоріш за все, такі самі, як і висновки Непопа.

Начальник поліції виправдовує банду, найняту «Житлоінвестбудом». Каже «Я нє аналізірую дакумєнти..» Тобто, він бачить озеро, а у документах написано, що болото і у нього не виникає бажання порушити кримінальну справу стосовно того, хто такі документи підписав. Крім того, він на повному серйозі говорить, що жінок на озері ніхто не бив і що поліція, яка фактично допомагала тітушкам,  на його думку, охороняла громадський порядок.

Ну і наостанок – відео, яке не залишає сумнівів у тому, що у разі, як Київ вирішать захопити росіяни – вони сміливо можуть починати з Дарницького району. Поліція тут уже готова діяти за кримським та донецьким сценарієм. Чи ні?

За останньою інформацією – цього сепаратиста вигнали. Але ж інші то залишилися!!!

З усього цього випливає, що з новим начальником поліції, нічого нового у дарницьку поліцію не прийшло. Ті ж малограмотні сепаратисти, ті ж методи, та ж байдужість до проблем місцевих людей.   Далі – ще одне відео з Дарницького управління поліції. Коли реєстрував заяву про перешкоджання журналістській діяльності,  вдалося зняти розмову адвоката зі слідчим про допуск лікарів до затриманого для надання допомоги після побиття. Слідчий теж користується іноземною мовою і веде розмову у хамському тоні, що  збігається з хамським тоном і зневагою до країни перебування міністра внутрішніх справ Авакова, але не збігається з уявленнями платників податків про реформу поліції

mio

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації