Банда з прокуратури Київської області пограбувала фірму-експортера горіхів

Грабіж на великій дорозі, знову прокуратура і горіхова мафія. Історію пограбування розповів у Facebook голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі

Грабіж на великій дорозі, знову прокуратура і горіхова мафіяПісля того, як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі «горіхової мафії» ця мафія почала діяти прямо з Києва. Після того, як Одеська митниця розмитнила один з вантажів без всяких хабарів і трейлер повіз його на румунський кордон, під час однієї із зупинок йому пробили колеса і на нього напала група, яка представилася працівниками прокуратури і МВС з Києва, які забрали вантаж. Тобто ці працівники проїхали 8 годин за свої гроші при скромній зарплаті 3-4 тис. гривень, щоб не дати своїм співгромадянам нормально вести бізнес.Тим, хто знову буде звинувачувати мене в популізмі і перевищенні своїх повноважень я хочу відповісти, що саме ви є новими спільниками бандитів з великої дороги, що засіли в органах влади.Сьогодні я разом з Юлією Марушевською і керівником маленької місцевої компанії, що стала жертвою прокурорського свавілля, прийшли на склад, зламали двері і під свою відповідальність повернули їм вантаж.—Грабеж на большой дороге, снова прокуратура и ореховая мафияПосле того, как Одесская таможня, прокуратура и обладминистрация отказались участвовать в ежегодной традиционной игре «ореховой мафии» эта мафия начала действовать прямо из Киева. После того, как Одесская таможня растаможила один из грузов без всяких взяток и трейлер повез его на румынскую границу, во время одной из остановок ему пробили колеса и на него напала группа, которая представилась работниками прокуратуры и МВД из Киева, которые забрали груз. То есть эти работники проехали 8 часов за свои деньги при скромной зарплате 3-4 тыс. гривен, чтобы не дать своим согражданам нормально вести бизнес.Тем, кто снова будет обвинять меня в популизме и превышении своих полномочий я хочу ответить, что именно вы являетесь новыми сообщниками бандитов с большой дороги, засевших в органах власти.Сегодня я, вместе с Юлией Марушевской и руководителем маленькой местной компании, ставшей жертвой прокурорского беспредела, пришли на склад, взломали двери и под свою ответственность вернули им груз.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 15 січня 2016 р.

Після того, як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі «горіхової мафії» ця мафія почала діяти прямо з Києва. Після того, як Одеська митниця розмитнила один з вантажів без всяких хабарів і трейлер повіз його на румунський кордон, під час однієї із зупинок йому пробили колеса і на нього напала група, яка представилася працівниками прокуратури і МВС з Києва, які забрали вантаж. Тобто ці працівники проїхали 8 годин за свої гроші при скромній зарплаті 3-4 тис. гривень, щоб не дати своїм співгромадянам нормально вести бізнес.
Тим, хто знову буде звинувачувати мене в популізмі і перевищенні своїх повноважень я хочу відповісти, що саме ви є новими спільниками бандитів з великої дороги, що засіли в органах влади.
Сьогодні я разом з Юлією Марушевською і керівником маленької місцевої компанії, що стала жертвою прокурорського свавілля, прийшли на склад, зламали двері і під свою відповідальність повернули їм вантаж.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації