Розшукуються приязні до місцевого населення фірми, установи, організації та окремі люди

чорні вишиванкиРозшукуються приязні до місцевого населення у Києві фірми, установи, керівники, торгові марки, медіа і просто пересічні люди

Попри те, що ми в  інтелектуальній окупації і більшість цього не помічає, життя все ж таки триває і у ньому є місце позитиву та щоденним проявам громадянської позиції  окремих громадян, завдяки яким Україна, власне, існує.   Московити від Батия до Путіна руйнували Україну та переконували українців, що їх не існує, що є один «братскій народ», а усіх, хто з цим незгодний оголошували ворогами, фашистами, нациками, бандерами,  буржуазними націоналістами або ж просто психами.

Але все одно у нашій історії були і Ярослав Мудрий і Богдан Хмельницький і Тарас Шевченко і Василь Стус і Йосип Сліпий і цукрозаводчики Терещенки і багато інших.  Вони залишалися українцями,  попри вигоду стати росіянином, Попри необхідність зрадити свій народ заради виживання.  Були мільйони інших, які трималися за своє українство, як за найдорожче у житті.

Як не витравлювали Україну з Києва, а вона навіть у радянські часи залишилася.   І за це треба дякувати сотням тисяч людей, які пам’ятають, у якій країні вони живуть. Навіть зараз, коли усі навколо погодились з тим, що #поруськикакосьльогше,  є підприємці, які тримають у собі Україну і допомагають іншим зрозуміти, що вони в Україні.  Саме про таких людей я планую розповідати у себе на сайті.  Мені потрібна інформація, у першу чергу з Києва. Бо я тут живу і  хочу вберегти своє місто від моменту, коли доведеться звідси тікати. Отож, прошу усіх, хто читає це повідомлення, розповідати про приязні до місцевого населення фірми, організації, установи, керівників підприємств, таксистів, маршруточників. Я  приїду, сфотографую, запишу на відео таку людину і розповім про неї іншим, яким потрібні послуги такої людини, фірми чи установи.  Отже, розшукуються у першу чергу: україномовні автошколи, заправки, магазини, держустанови, школи, дитсадки, окремі вчителі і вихователі і так далі. Пишіть у коментарях під цим текстом, або ж на пошту [email protected]

Звичайно, на сайті, як і раніше, повідомлятиметься про українофобів і я докладатиму максимум зусиль до того, щоб про їхнє україноненависництво дізналися їхні начальники та клієнти і ігнорували їх. Але важливо також розповісти про ХОРОШЕ. Щиро сподіваюсь на те, що хорошого буде більше.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації