Дарницька поліція нарешті відреагувала на запит РБЦ. Радіоінтерв’ю тут

перехід3
Головна пробблема Дарниці – корупція, яка дозволяє існуванню такої торгівлі у переході

Ставте запитання до дарницьких поліцаїв під цим текстом

НА ЗАПИТАННЯ ДО ДАРНИЦЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ВІДПОВІВ полковник Баришевець 

      Baryshovets-Roman-Oleksandrovych-polkovnyk-politsiyi-pro-robotu-darnytskogo-upravlinnya-NP-

Що робити, якщо є неофіційна інформація, що особа, яка представляється дільничим, здійснює збір данини з учасників стихійної торгівлі на вул. Срібнокільській (офіційної звичайно не буде, оскільки це не в інтересах торговців)?

Коли поліція почне прибирати припарковані вантажні автомобілі з проїжджої частини, наприклад, вулиці Драгоманова? Загальновідомо, що вантажний автомобіль мусить перебувати або на базі або на спеціально обладнаному майданчику для відстою таких автомобілів, але ніяк не на проїжджій частині житлового масиву столиці України.
– Коли поліція почне займатися ліквідацією стихійної торгівлі хоча б біля станцій метро? Коли планується початок співпраці з міською владою у питанні ліквідації стихійної торгівлі, про яку згадав голова КМДА?
– Місцеві жителі нерідко скаржаться, що виклики до неправильно припаркованих автомобілів завершуються нічим. Патрульні байдуже ставляться до таких випадків і не вважають їх серйозними, вартими уваги та не вживають жодних заходів до власників таких авто. Ваша думка, чи варто жителям району викликати поліцію до неправильно припаркованих авто або у разі вчинення інших адміністративних правпопорушень ( наприклад, шумна, хамська поведінка сусідів) Чи реагує на такі виклики поліція? Одна з депутатів Київради Юлія Лобан розповіла, що до кафе, де незаконно розливали пиво змушена була викликати поліцію шість разів. Відреагували тільки після реєстрації скарги. Як Ви це прокоментуєте?
– Поліція виступає на боці забудовника у всіх конфліктах, де забудовник намагається силою переконати громаду у тому, що тут можна будувати.Чи плануєте ви змінити цю ситуацію? Чи планує поліція розслідувати кримінальне провадження стосовно засипання водойми на перехресті Здолбунівська-Григоренка? Чи був на місці дільничний? Чи зафіксовано цей злочин? Що вже вдалося поліції зробити? Чи розслідується факт фальсифікації дозвільних документів?
– За інформацією обізнаного джерела, нині кримінальне провадження № 12012110020003014 от 26.02.2013 фактично не розслідується і на слідчих вчиняється тиск, щоб припинити це розслідування взагалі. Йдеться про хабарництво, у якому замішані нинішні і колишні чиновники Дарницької РДА. Звук розмови хабарників з хабародавцями додається. Яка позиція нового керівника поліції з цього приводу? Виконає він вимогу свого керівника Крищенка чи діятиме по закону?
– Напередодні працівники податкової міліції Печерського району вчинили хуліганські дії на території ОСББ «Позняки-комфорт». ЧИ зареєстроване кримінальне провадження за цим фактом? Чому злочинців відпустили з місця злочину?

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації