Детальні плани території на службі у бетонних терористів. Приклад Микільської слобідки

мик слобАвтор  Ярослав Ремпінський

На Лівобережному масиві і Микільській Слобідці в найкращих традиціях гречкосійства був обраний до Київради депутатом абсолютно нікому не відомий Олег Петровець від «Солідарності». Він з’явився раптом на масивах в акурат перед виборчою компанією, обдаровував подарунковими наборами вчителів, догоджав пенсіонерам лавицями. Знаючи графік робіт комунальних служб, спритно приписував собі їх планові роботи. Перевірений спосіб  отримання  лояльності шлункового електорату спрацював. Забудовники, що розглядали лівий берег як буд майданчик, отримали свого представника в Київраді. Більше того  – у земельній комісії – мрії кожного депутата.  Жителі Левобережки і Слобідки наївно сподівалися на те, що ця людина, з огляду на катастрофічну ситуацію з транспортною, інженерною, соціальною, екологічною інфраструктурою, кинеться на захист людей від апетитів забудовників. Адже забудовникам корки  на Броварському проспекті, тиснява в метро нецікаві. Вони не збираються будувати тут школи, муніципальні багаторівневі паркінги, медичні заклади, дороги. Їм до лампочки Генеральний план міста, в якому на місці їх житлових будинків відображені рекреаційні зони

Тут можна було б створити тисячі робочих місць, дефіцит яких на Лівому березі призводить до щоденного штурму Правого берега. Але, житло будувати вигідніше, бо вистачає наївних і безпринципних, які його у таких районах купують Відбувшись символічним пайовим внеском, бетонні терористи заливають бетоном усе, що бачать.  Йдеться про двократне збільшення кількості  жителів масивів!  Жодних кроків з захисту місцевих жителів від таких планів  О. Петровець не робить. Його стрічка в фейсбуці рясніє фотографіями: депутат з граблями, депутат з подарунками, депутат з крашанками, депутат у пісочниці, в найкращих традиціях совкового функціонера-чиновника. І це при тому, що маса проблем округу не вирішується, а питання, що піднімаються жителями –  просто ігноруються. Складається стійке переконання, що поява цієї людини тут абсолютно не випадкова, всі масштабні протизаконні зміни в окрузі йдуть під контролем депутата, і його роль – це сприяти їх безперешкодній реалізації. Для цього О. Петровець створив Громадське об’єднання під гучною назвою «Лівобережно Слобідська рада», куди увійшли його довірені агітатори на виборах, і від якої в усі інстанції йдуть звернення, спрямовані на виправдання житлового будівництва, вирішення другорядних проблем, підміняючи цим думку  основної маси жителів Микільської Слобідки і створюваний Лівобережного масиву. За участю О. Петровця Детальний план Лівобережного масиву, розроблений на гроші забудовників, проходить два засідання Земельної комісії Київради і виноситься зараз на найближчу сесію Київради 12.05.2016 р Цей план передбачає  забудову території заводу «Галактон» дев’ятьма багатоповерховими свічками, без модернізації інженерних мереж району, обліку можливостей Дарницької ТЕЦ, термінів вирішення містом вже існуючих транспотртних проблем, без будівництва нових шкіл, додаткових очисних споруд, передбачається будівництво дороги просто біля води через існуючі сквери з одного корка в інший, знесення сотень гаражів, власники яких заб’ють машинами прилеглі вузькі вулички і односмугову вулицю Сверстюка (Раскової), (При цьому пропозицій з будівництва перед усім цим багаторівневої муніципальної парковки теж немає) з замкненими Такі плани  закривають доступ пожежників до 4 мікрорайону. Даний ДПТ отримав негативний висновок Юридичного управління КМДА, як такий, що не відповідає Генеральному плану  та  не був схвалений громадою.

Це не зупинило народних обранців   Таким чином, ДПТ, розроблені на догоду забудовникам і на шкоду  місцевих жителів, визначають стратегію розвитку міста.  Олегу Петровцю, тим часом, усі ці плани пасують і він не проти замурувати у бетон Микільську слобідку. За словами чиновників КМДА найближчим часом має бути прийнято 152 ДПТ, 50 з яких вже в стадії фінальної розробки.  Як це зупинити, якщо депутат – на боці забудовника? Причому, не тільки у Микільській Слобідці. Зрештою, цей жахливий експеримент завершиться тим, що усе доведеться знести і садити дерева, відновлювати Дніпро та притоки заново. Затуманені  валізами з валютою депутатські очі навряд чи це побачать. Давайте разом пробувати їх зупинити, щоб не довелося переселятися подалі від цього бетонного мурашника.

РБЦ банер реклама

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації