Дитячі книжки англійською мовою для маленьких дослідників світу

Я мама тодлера, котра хоче, щоб її дитина розвивала свої комунікативні навички не лише українською чи польською, а й англійською. Тому обираю найкращі книжечки не лише по віку, а й по етапах розвитку. Не люблю купляти книжки, котрі нічого не вчать, або ще гірше – коли дитині нудно від них. Саме тому віддаю перевагу англомовним книжкам британського видавництва Usborne.

Книжки настільки чудові, що іноді перехоплює дух від того, на скільки видавці далеко заходять у своїх прагненнях допомогти діткам розвиватись і досліджувати світ. Книжок багато і вони надзвичайно різні: від сенсоричних, музичних й «пальчикових», до тематичних словників, математичних, літніх, заданнєвих чи просто святкових. Тому якщо вам хочеться потішити свою дитину неймовірною порцією чудових емоцій чи просто разом почитати, запрошую в чат, з радістю допоможу/підкажу як обрати книжечку, від якої дитина пищатиме з радості. Замовлення приймаю приватним повідомленнямРаз в місяць поповнюю свій сток книжок і замовляю для діток друзів. Тому якщо ваш вибір впаде на котрусь з книг, якої немає у мене, з радістю замовлю її для вас у видавництві й уже через 10 днів книжка буде у руках вашого малого дослідника/ дослідниці Відправка у Польщі inPost або іншою кур’єрською службою. В Україну Новою поштою. У Варшаві можемо домовитись про особисту зустріч (тоді доставка буде безкоштовною).

Що ви робите, коли психологічно втомлені після складного робочого тижня? Я зазвичай включаю музику і починаю прибирати. Моя сусідка включає музику і готує. Чоловік – включає музику, коли їде в машині. Кожен з нас дуже часто використовує музику, щоб трішки зрелаксуватись чи просто відволіктись від думок.
А уявляєте який вплив має музика на розвиток вашої дитини? Вона не лише допомагає запам’ятовувати звуки, ритм, мовлення, а й сприяє концентрації та заспокоєнню малюка.
Щоб прищепити дітям любов до читання, видавництво Usborne, розробило серію музичних книжечок, в яких за допомогою музики, співу та сенсорних ігор, дитина вивчає англійські слова і вирази
Ви можете виконувати багато простих вправ вдома з дитиною, щоб стимулювати та заохочувати її розвиток за допомогою музики.
Ось деякі з переваг, які може принести раннє ознайомлення з музичними творами й спів:
1) Співання простих пісень дитині допоможе розвинути її мовлення та мовні навички. Ваша дитина заспіває раніше, ніж заговорить!
2) Пісні з діями дуже веселі, але вони також стимулюють розвиток слуху вашої дитини, а дії допоможуть їй зрозуміти значення слів.
3) Рухи та погойдування під музику допоможуть розвинути їхню вестибулярну систему – механізми у внутрішньому вусі, які дають їм відчуття рівноваги та простору.
4) Використання реквізиту допоможе стимулювати зір, стеження за очима, координацію та моторику вашої дитини.
5) Гра на простих ударних інструментах допоможе їм розвинути слух, дрібну моторику, координацію, чуттєве сприйняття та рішучість, коли вони знову й знову намагатимуться освоїти гру на інструменті.
6) Струшування маленькими інструментами, таких як маракаси, стимулюватиме слухові реакції вашої дитини та допоможе розвинути відчуття ритму та пульсу, що дуже важливо для розвитку мови та творчого самовираження.
Вправи під музику допоможуть зміцнити та розвинути їхні м’язи, водночас прищепивши відчуття пульсу (це як биття серця, яке ваша дитина слухала в утробі матері)
Музичні книжечки можуть стати незамінними помічниками у розвитку когнітивних та аудіовізуальних здібностей ваших дітей, а також сприятимуть любові до вивчення англійської 🎶🌟🎉
Ціна однієї книги: 68 зл
Доставка в Польщі кур’єром, а у Варшаві взагалі бесплатно (!)
Найближча доставка в Україну можлива в липні.
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації