Польська віза для тих, хто уже у Польщі. Чи це можливо? Чи це потрібно? Інформація станом на 07 06 2023

ЗАПИТАННЯ: Що скажете за оформлення польської візи не виїжджаючи в Україну? Чув що є такі фірми які оформляють всі документи за вас і протягом місяця віза вже на руках.

ВІДПОВІДЬ: Дайте собі відповідь на питання, навіщо вам польська віза (документ, який дає право вїхати до Польщі), коли ви уже на території Польщі?  Скоріш за все,  ви вирішили поїхати на море і непокоїтесь чи не буде у вас мороки з поліцією чи прикордонниками у країнах через які ви їхатимете. Тут докладна відповідь на цю психологічну проблему. Зайдіть за лінком, прочитайте, зробіть як написано

http://ivakhniuk.com/%d0%b2%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d1%8f%d1%82%d1%8c-%d1%87%d0%b8-%d0%bd%d0%b5-%d0%b2%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d1%8f%d1%82%d1%8c-%d0%b4%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%89%d1%96-%d1%8f%d0%ba%d1%89%d0%be/

Якщо ж Вас непокоїть продовження легальності перебування – найпростіший спосіб вирішення цієї проблеми – подача вньоску на побит часовий і отримання карти побиту.  Навіть якщо не подавати жодних документів, громадянин України нині може перебувати у Польщі без візи і карти до 24 08 2023 року. Планується, що цей термін буде продовжено. До часу на який продовжать термін, треба буде визначитись: чи людина залишається (тоді подається на побит часовий), чи виїздить. Віза може бути отримана у Польші такими категоріями працівників: моряк чи член екіпажу судна, льотчик чи член екіпажу літака, водій міжнародник. Я пробую сьогодні 13 06 2023 року додзвонитися до візового центру чи відкрити їхній сайт – не працює. Поки не знаю причин. Решта візу мусить отримувати на території країни походження. Теоретично можна собі уявити, що ви передаєте один паспорт в Україну, там вам вклеюють візу, передають паспорт назад. За умови, що у вас два паспорти – це ще може якось пройти. Але теж є сумніви. Якщо ж у вас паспорт один  – у прикордонників при вашому виїзді з ЄС  виникне питання: “Де штамп про вїзд у ЄС на підставі отриманої візи?” Треба буде пояснювати. Тут вам доведеться або щось брехати, або чесно сказати, що паспорт виїздив в Україну, а ви  – ні. Отут у прикордонника і зявиться можливість анулювати вам візу, вліпити заборону вїзду у ЄС чи у ту країну, де ви потрапите на прикордонний контроль. Таких випадків уже є доволі багато. Рекомендую не вигадувати велосипед і пробувати робити за законом.

ЗАПИТАННЯ: А як я працюю нелегально і документи на візу просто купуватиму. У мене немає можливості надати документи для отримання карти побиту і єдиний варіант  – отримання візи. То що тоді?

ВІДПОВІДЬ: Тобто, ви хочете скористатися фальшивим дозволом на роботу? Фальшивий – тобто такий, що виданий для виконання певної роботи а ви там працювати не плануєте. Якщо так – я вам нічого не пораджу. Я маю справу тільки з тими, хто хоче вирішити все у законний спосіб. У сфері фальшування документів я нічим не допоможу.

ЗАПИТАННЯ: Але ж всі так роблять…

ВІДПОВІДЬ: Ваше право так вважати. Я працюю за законом і підказую законні шляхи вирішення проблем, які ви хочете вирішити у якийсь інший спосіб, у якому я не є фахівцем. Коли вас за ці комбінації депортують – звертайтесь. Я допоможу оскаржити депорт, видалити вас з переліку небажаних у Польщі та вирішу інші проблеми. Звичайно, все це триватиме набагато довше і буде коштувати дорожче ніж якщо просто податися на карту побиту і її отримати, але мені так вигідніше. Я більше заробляю на тих, хто уже облажався ніж на тих, хто робить все за моїми підказками.

КОНСУЛЬТУЮ БЕЗКОШТОВНО +48 730150901 ТАК, Я ОЛЕКСАНДР, Я МАЮ ХВИЛИНКУ, Я ЗАЙМАЮСЬ КАРТАМИ ПОБИТУ, ТАК, У МЕНЕ МОЖНА ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ. СТАВТЕ ЗАПИТАННЯ, ВІДПОВІДЕЙ НА ЯКІ НЕ ЗНАЙДЕТЕ НА САЙТІ. НЕ РОЗКАЗУЙТЕ ІСТОРІЙ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ СЛОВО “ДИВІТЬСЯ”. ОДРАЗУ ПИТАННЯ. І Я НЕГАЙНО І ВИЧЕРПНО ВІДПОВІМ
Радіоконсультації за лінком
https://ivakhniuk.radio12345.com/
О 6.00, 14.00, 22.00 – ПРОГРАМА ПРО ПОДАЧУ НА КАРТУ ПОБИТУ
О 12.00,17,00, 23.00 – ПРО ЗМІНУ РОБОТОДАВЦЯ
WHATSUP ДЛЯ ВІДГУКІВ І ЗАПИТАНЬ +48 730150901
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації