Елементарні правила проти викрадення авто: не жлобіться на платну парковку

крадіжка

Автор: Володимир Цісарук

Все частіше з’являються репости про викрадені авто, мовляв, рятуйте, допоможіть і т.д. Стандартна історія: машина стояла собі під будинком, там де і останні п’ятнадцять років і раптом …  Я не профі з охорони, але … Вирішив дати кілька порад.  Елементарних і очевидних, на перший погляд. Водночас, бачу, що люди не розуміють елементарних речей.

Для початку усвідомте одне: викрадають все. Все що погано лежить (стоїть). Починаючи від старих іржавих і закінчуючи новими дорогими машинами. Тому не сподівайтеся, що ваша червона, наприклад, машина, не притягне викрадачів бо “рідкісний колір”. Або не думайте, що “моє корито нікому не потрібне.” Або: “У мене новий Рейндж, його неможливо викрасти”. Не шукайте логіку і не будьте наївними.

Тепер про зберігання автомобіля. Звичайно ж викрасти машину можуть і за п’ять хвилин, поки ви зайшли в магазин за хлібом, але частіше все-таки  крадуть уночі з-під будинків. Так зручніше працювати. Можна не поспішаючи вибрати, пристрілятися, і потім спокійно поїхати.  Тому не жлобіться на платну парковку.  Хоча б на ніч. Не провокуйте. Якщо поблизу стоянок немає, тоді обладнайте машину механічними і електронними засобами. Механічні  –  це той же замок на коробку передач, а електронні   – це або сигналізація, або секретна кнопка, яка відключає масу. Викрадачі такі ж ледарі як і всі інші, тому виберуть машину без таких засобів. Хоча цей метод і не застрахує від вандалізму, але шанси на викрадення  значно знизяться.

Навіть не знаю, чи рекомендувати страховку, бо вирвати у страхової гроші в наш час –  це ще той атракціон. Але взагалі- то це метод.  Хоча і з нервами, але є шанси повернути хоч якісь гроші у разі викрадення.

Погана новина: якщо викрадачі з якоїсь причини вибрали саме конкретно ваш автомобіль, то з імовірністю 99% його вкрадуть навіть якщо він обладнаний усіма засобами захисту і ночує на стоянці, що охороняється або в гаражі. Але це найстрашніший варіант і він малоймовірний бо за рогом стоїть така ж машина як у вас 🙂 Намагайтеся в принципі бути трохи пильнішими.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації