Забудовник знищує озеро “Малий Небреж”, прокладаючи через нього колектор?

небреж 5Автор: Віктор Загорулько 

Шахрайська інновація по знищенню озер від забудовників. Під приводом розчищення берегів за сприяння псевдо-громадських організацій “Еко-громада”, ГО”Народний контроль” , якоїсь Міжрегіональної академії з проблем безпеки життєдіяльності та ін. зараз майже знищено озеро Малий Небріж( розташоване між Епіцентром та вулицею Колекторною). Ділянка з озером, згідно кадастрової карти не перебуває у оренді чи користуванні і є загальнодоступною комунальною власністю.

Однак уже багато років вона була загороджена парканом, недавно почались активні будівельні роботи з прокладання каналізаційного колектору до ЖК Патріотика прямо через озеро Малий Небріж, паспорт будівництва звісно відсутній, замість нього банер що на фото, про розчищення берегів від Еко-громади. Більшу частину озера вже знищили засипавши грунтом і піском незаконно намитим з самого озера, щоб прокласти зверху каналізаційні труби. Знищено сотні дерев і замість великого озера залишилось два мертві невеличкі озерця. Подаємо з цього приводу депутатський запит від Володимир Бохняк на сесію Київради 25 лютого. Також сьогодні дізнався що ця ж еко-громада збирається розчищати озера в Голосіївському районі біля Корчуватого і Жукового острова, банер майже ідентичний. Будьте обережні не ведіться на слова про екологію, перевіряйте все. Представники Голосіївського району Руслан Андрійко , Олександр Семененко зверніть увагу ! Бо з вашими озерами може статись те ж, що з озером Малий Небріж!

Цей портал існує за гроші читачів, слухачів, глядачів. У власника сайту, Олександра Івахнюка, завжди є можливість взяти гроші у одного спонсора і дути у його дудку, як це роблять більшість медіа стосовно своїх власників. Якщо ви бажаєте, щоб хоча б одне медіа у нашій країні працювало на читачів –  перекажіть гроші за цими реквізитами. Навіть мінімальна сума буде для авторів сайту свідченням того, що їхня робота потрібна і треба продовжувати у цьому ж руслі.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! Карта Приватбанку 5457082280287793

PKO bank polski 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації