Гімназія “Київська русь” на шкоду дітям займається комерційною діяльністю?

Автор “Дарниця орг”
Недобросовісними чиновниками сьогодні нікого не здивуєш. Але наразі мова піде про одну із найсучасніших і найновіших навчальних закладів Дарницького району – гімназію «Київська Русь» (вул. Гмирі, 2в), керівництво якої почали підозрювати в нецільовому використанні приміщень закладу. Як наслідок, з метою підвищення контролю за цільовим використанням приміщень закладів освіти – 18 березня до вищезгаданої гімназії навідалася комісія з перевірки орендованих приміщень.

До складу якої увійшли співробітники Управління освіти Дарницького району та член Громадської ради при Дарницькій РДА.

Отже, в підвальному приміщенні №5 гімназії «Київська Русь» комісія натрапила на тренування спортивної секції з бейсболу!

Зокрема, проводилося тренування 12-ти дітей молодшого шкільного віку.

 

На прохання комісії надати відповідні дозвільні документи (договір оренди) на здійснення своєї діяльності в даному приміщенні гімназії, тренер дітлахів відповів, що особисто у нього ніяких документів немає. Але повинні бути в офісі організації, яка начебто й укладала договір з гімназією.

Після півгодинного очікування, до комісії нарешті навідалися представники навчального закладу (слід зауважити, що напередодні інспекції (12 березня) директор гімназії „Київська Русь” Юлія Багаліка взяла лікарняний)…

На вимогу надати документи – останні почали також „знизувати плечима”! Виявляється, за оренду приміщень гімназії відповідає особа, яка наразі звільнена. На питання „хто видає ключі від підвалу” (де здійснюється тренування), – отримали відповідь: „охоронець”. Представник закладу та завгосп завірили, що дане питання не входить до їх повноважень (судячи з відповіді – головний в гімназії саме охоронець…). Між тим, інформація про набір до секції бейсболу розміщена безпосередньо на центральному вході закладу!

Після тривалих перемовин, комісії, нарешті спромоглися надати єдиний існуючий документ – „Договір про співробітництво”, в якому директор „Київської Русі” Юлія Багаліка безкоштовно виділила приміщення для проведення занять з бейсболу…

Одне питання – малоймовірність того, що ГО „Київська міська та обласна федерація „Бейсболу і Софтболу” зовсім не платить за користування приміщенням керівництву закладу, інше – що воно зовсім не пристосоване для проведення спортивних занять!

Тим часом, групу дітлахів змінили підлітки, які також почали готуватися до тренування.

Після вичерпного пояснення комісією про те, що „Договір про співробітництво” не може бути документом, який підтверджує законність здійснення громадською організацією своєї діяльності на території гімназії (потрібен Договір оренди) – представники ГО відразу погодилися все правильно оформити, аби в подальшому уникнути подібних проблем.

Що ж стосується працівників гімназії, то вони всіма силами намагалися „скинути з себе” будь-яку відповідальність, посилаюсь на некомпетеність в даному питанні (або ж просто у відсутності інформації, простіше кажучи – „я не знаю”).

У підсумку, комісія склала відповідний Акт обстеження.

Про подальший перебіг подій – на сайті „Дарниця.org”.

+10
-10
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації