Киянам, які розуміють, у якій країні вони живуть, пропонують проголосувати за вулиці Шухевича і Бандери у Києві

Заклик проголосувати за проект рішення та щось до нього додати, як є що, виклав у себе на сторінці у соціальній мережі директор інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович

Ось цей документ:

Про перейменування проспекту

у Деснянському та Дніпровському

районах міста Києва

 

Відповідно до пункту 41 частини 1 статті 26, пункту 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 432/9920 «Про затвердження Порядку найменування об’єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об’єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві» Київська міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати проспект Генерала Ватутіна у Деснянському та Дніпровському районах на проспект Романа Шухевича.

2.Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) провести організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Внести зміни до офіційного довідника «Вулиці міста Києва», затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 січня 2015 року
№ 34/899 «Про затвердження офіційного довідника “Вулиці міста Києва”», відповідно до пункту 1 цього рішення.

4. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) врахувати в Реєстрі вулиць та інших поіменованих об’єктів у місті Києві положення пункту 1 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків і постійну комісію Київської міської ради з питань культури та туризму.

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації