Інвесторів ЖК “Традиція” нахабно дурить забудовник, заманюючи озерами, скверами, парками і дитсадками

ЗТрадиціяабудовник ЖК «Традиція»  – бетонні терористи компанії «Інтергалбуд» нахабно дурять потенційних покупців житла у будинку, що будується.  Кожне речення – це твердження, яке не відповідає реаліям. По пунктах

ЗАБУДОВНИК ПИШЕ

Транспортна розв’язка Хорошу транспортну доступність до комплексу забезпечують проспект Петра Григоренка і вулиця Здолбунівська. До найближчої станції метро «Позняки» – 10 хвилин громадським транспортом.

НАСПРАВДІ  Нічого не сказано про те, що до вулиць Здолбунівська, Григоренка та усіх інших треба від цього житла іти брудною, запаркованою з обох боків вулицею Олени Пчілки а їхати дорогою, яку здолають автомобілі тільки з високим кліренсом. Промовчали забудовники і про те, що  громадському транспорту через катастрофічну нестачу місць для паркування, доводиться пробиратися до станції метро «Позняки» заставленим автомобілями проспектом Григоренка. І зранку це зробити доволі проблематично. Швидше пішки дійти до метро. Але і там людей чекатиме 100 метрів коридору з смердючих кіосків та стихійної торгівлі, а у вагонах метро співатимуть, проситимуть та торгуватимуть усіляким непотребом. Автомобілі стоятимуть у корку з постійно непрацюючим світлофором на перехресті Здолбунівська-Григоренка. Ну і ще чимало нюансів, про які забудовник не пише і які перетворять життя інвесторів у пекло.

ЗАБУДОВНИК ПИШЕ: Інфраструктура району Стрімкий розвиток інфраструктури мікрорайону робить розташування житлового комплексу зручним та комфортним для проживання. На 5-хвилинній відстані від житлового комплексу є багато об’єктів соціальної інфраструктури – як господарські та продовольчі магазини у форматі «магазин біля дому», так і супермаркети національних мереж «Сільпо», «Novus», «Фора», «Екомаркет» і «Watsons». У мікрорайоні працюють відділення багатьох банків та аптеки, а також філії кількох медичних центрів. У 10-хвилинній доступності від комплексу є кілька дитячих садків, гімназія і ліцей суспільно-природничого профілю №303. Не покидаючи мікрорайон, можна знайти чимало місць для організації цікавого дозвілля як для дорослих, так і для дітей – тут є багато кафе і ресторанів, кілька фітнес-центрів, у 10-хвилинній транспортної доступності знаходиться ТЦ «Піраміда».

НАСПРАВДІ У мікрорайоні магазини практично відсутні. Є тільки смердючі кіоски, або ж невеликі магазинчики з таким же товаром для невибагливих покупців, як і в кіосках. Єдиний більш-менш пристойний магазин з продуктами  – у будинку на Пчілки, 5. Але він теж не є ідеальним місцем для закупів. Місце у школі доведеться оплатити величезним хабарем, який доходить уже до тисячі євро. Те саме з місцем у дитячій установі. Катастрофа з місцями для паркування автомобілів. Цю проблему ніхто не вирішує і навіть не планує вирішувати.

Ну і найцинічніша заява бетонних терористів – про озера, парки і сквери, які вони засипають:

ЗАБУДОВНИК ПИШЕ Але найбільшою перевагою комплексу є розташування у безпосередній близькості від нього п’яти великих озер і парку «Позняки». 

Розміщення такої недобросовісної реклами може свідчити про готовність забудовника дурити і в усьому іншому. Будьте обережні!!! Не купуйте житло у шахраїв. ДПТ мікрорайону затверджувався зовсім у іншому вигляді ДПТ 2і місцеві жителі вимагатимуть будівництва шкіл, дитячих установ та парковок, які “забув” збудувати забудовник. Жодного житла на цьому місці не буде – заявляють жителі сусідніх будинків, змушені за хабарі влаштовувати дітей у дитячі установи і школи, паркувати автомобілі на тротуарах або проїжджій частині і щодня мати справу з непролазними корками у своїх дворах. Місцевих жителів на словах підтримує і голова РДА, який заявляє, що будувати житло можна тільки після будівництва інфраструктурних об’єктів, які ще не збудовані. Водночас, існує кримінальне провадження, де фігурує аудіозапис розмов чиновника Дарницької РДА з забудовниками про те, що дозвіл на будівництво вони отримають за 47 тисяч доларів

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації