Коли у “Київській русі” відремонтують вентиляцію і спортзали?

Київська русьАвтор  Тетяна Друзенко

Коротко про вчорашню виїзноу  комісію.

  1. Заявлених РДА грошей на ремонт спортивних залів і вентиляції не виділено (1,7 млн ​​ і 5 млн грн)
  2. Капітального ремонту в гімназії “Київська Русь” влітку не буде.
  3. Скасовувати розпорядження про виділення приміщень “Інтелекту” глава РДА не буде. Судові позови це не скасовує. (Грошей на будівництво поки немає, розпорядження про закріплення теж немає, довіри депутатам до, які займаються цим питанням вже третій рік теж немає)
  4. Рішення виділити ще два класи для першокласників “Київської Русі” – теж немає. (Будувати перегородки за батьківські гроші і обслуговувати будинок можна, а вимагати пару кабінетів – вже є аргументовані відмови.) Цю проблему ми не залишаємо і вимагаємо від чиновників виконання своїх обов’язків.

 

Не зрозуміло, чому від представників “Київської Русі” було потрібно голосування з питань виділення грошей на будівництво будівлі для ліцею “ІНТЕЛЕКТ”. Як і було вирішено, ніхто з наших представників не брав участі в цьому голосуванні.

У нас в мікрорайоні досить своїх проблем. Нам набагато більш актуально проведення громадських слухань і вимога будівництва нових шкіл і дитсадків в нашому мікрорайоні.

Депутати комісії КМДА з питань освіти вирішили:

  1. Комісії з питань освіти подати звернення на Департамент освіти і меру з питання закріплення за ліцеєм “ІНТЕЛЕКТ” загальноосвітньої школи по вул. Вишняківській (Осокорки, 10, ділянка 65, 66)
  2. КОМІСІЇ З питань Освіти до звернеться бюджетної КОМІСІЇ щодо виділення коштів для будівництва ліцею на 22 КЛАСИ для розширення Гімназії “Київська Русь” (Уважно стежимо за найближчим засіданням і порядком)
  3. КОМІСІЇ З питань Освіти звернутися до бюджетної з проханням про виділення коштів для будівництва будівлі для ліцею “ІНТЕЛЕКТ” на Вишняківській у необхідній сумі до кінця року.

За словами представника будівельної компанії виділено 1,5 млн. Бракує до кінця цього року на підготовчі роботи 15 млн.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації