Випадки жорстокості стосовно дітей у школах 78, 15, 175 неприпустимі – Ганна Старостенко

Старостенко

Про це заступник голови КМДА заявила під час відкриття конференції   “Сучасна сім’я. Профілактика ризикованої поведінки”

Дивіться на цю тему сюжет на телеканалі ZIK найближчої суботи  Тим часом, у самій школі –  психологічний тиск на дітей і батьків – ініціаторів оприлюднення запису вчителів-тюремників, не припиняється. Більше того, старшокласники погрожують дітям, батьки яких ініціювали оприлюднення фактів психологічного насильства. Станом на зараз я не маю згоди жодного з батьків на розмову з цього приводу на камеру. Вчителі українофоби не звільнені. Батьки дітей з інших шкіл теж вагаються. Доведеться записувати анонімно. Люди! Перестаньте боятися. Усе у нашому житті страшно. Страшно перший раз піти на горщик – легше пісяти у штани. Страшно і неприємно самому їсти ложкою перший час. Потім звикаєш. Страшно перший раз запросити дівчину на побачення. АЛЕ Ж МИ УСЕ ЦЕ РОБИМО!!! Перестаньте боятися. Пишіть мені, розповідайте про історії з ваших шкіл. Завтра знімаю у школах. Заступник голови КМДА (принаймні, публічно)  –  за вас – сміливих, чесних громадян, які прагнуть змінити цю країну. Кожен на своєму місці.
Про погане Робоча мова конференції з участю заст голови кмда з гум питань – рос і укр. Це все що вам треба знати про столичну владу. Учасниця – росіянка, яка не змогла чесно сказати, що Росія нині воює з Україною і окупувала частину її території. 

Прикрі випадки про які говорить пані Старостенко – це ось цей шалений запис голосів двох вчительок школи № 78. Правда група підтримки вчительок садистів не підтверджує, що цей запис зроблено саме у 78 школі. Однак, і не спростовує. Отож, я продовжую стверджувати, що запис зроблено у 78 школі і чекаю позову про наклеп або про захист честі і гідності

“Ця людина не може бути педагогом”, – так оцінив почуте начальник держінспекції навчальних закладів Руслан Гурак

Але ці вчителі і далі працюють. Їм лише оголосили догану

мыныстерство

МАТИ ШКОЛЯРКИ у школі № 78 У кожному класі серед батьків є людина,  яку якимось чином керівництво заохочує.. виділяє… і та веде з нами діалог від імені керівництва.. і озвучує наприклад суму яка повинна бути у конверті на 8 березня.. і там не одна тисяча повинна  бути…  для кожного вчителя  Плюс через цю людину ледь не кожен місяць з нас вимагають на всяку вигадану фігню… На питання про розрахунки і  кошторис відбріхуються… Той ще клоповник … Збирає гроші голова батьківського комітету… Але ця особа не обирається в нормальному розумінні, а рекомендується керівництвом. … Ну, там все продумано. Цікава особа – це завуч Маргарита Йосипівна, яка, як кажуть, до цієї посади була завгоспом.. От вона і стоїть  на чолі цих схем.. Це її павутина. Цікаво, як їй педагогічний диплом намалювали?

Схожа історія з Дніпровського району. Поки що без прізвищ

НВК Домінанта.. Моя дитина ходить у цей садочок при Домінанті, збиралися йти там же у 1-й клас. За садочок і за навчання у гімназії комплексу кожен учень ( ну може 80%) платить 850 грн. Це як правило. І це не батьківський фонд. Підписується такий собі договір (покажу) із Приватною академією “Обдаровання”, типу вони надають освітні послуги. Батьки цей договір підписують, другого примірника з підписом того Обдаровання ніхто ніколи не бачить і все. Діти у садочку мають деякі додаткові заняття, але то все дуже слабенько. На 850 не тягне.Але головне, що це для всіх обов’язково. Погоджуєшся – беруть, не платиш – до побачення. Чеки видають тільки таким прискіпливим, як я. Вони не іменні. Уявіть, щомісяця майже мільйон грн. куди? Як я почала копати від телеканалу, писати запити  Уфімцева (директор) про все швидко дізналася , написала на канал скаргу з підписами якихось 650 батьків, що я використовую службове становище і заважаю людям працювати, і мене ЗВІЛЬНИЛИ. Уявіть! . А мою дитину ясна справа не взяли туди до 1-го класу, типу, не пройшла тестування. Подробиць є ще багато.

Заявлена мета конференції – підтримка професійного зростання працівників соціальної мережі столиці, ознайомлення з кращим міжнародним досвідом. У конференції беруть участь 200 соціальних працівників і освітян столиці. Проект міжнародний. Людина, яка виступала російською мовою не визнала, що Україна і Росія у стані війни і говорила російською. Таким чином, є усі підстави вважати проект фсбшним

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації