МОН захищає своїх: догана замість звільнення і заборони мати справу з дітьми для садистів і українофобів з дипломами педагогів.

Школа макет“РБЦ” отримало відповідь від Міністерства освіти і науки стосовно  проявів українофобії у школах Києва, Чорноморська і Дніпропетровська та психологічного насильства у школі № 28.  Знову нікого не вигнали!!! 

ОСВІТА МОН ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТ але жодного факту викладеного і  матеріалах не заперечили.  

Шановний пане Івахнюк!  Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України на Ваш інформаційний запит в межах компетенції повідомляє.

1. За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) учителям Клименко І. Л. й Микитенко О. М. за порушення педагогічної етики та мовного режиму в навчальному закладі оголошено догани (наказ управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 24.03.2016 № 155-к «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників школи І-ІІІ ступенів № 78»). Директору школи № 78 Гаєвій С. Л. вказано на необхідність неухильного виконання законодавства України про мови та недопущення в подальшому порушення педагогічної етики педагогічними працівниками закладу.

З  цього фрагменту відповіді стає зрозуміло, що МОН сприймає описані випадки як поодинокі, заперечуючи, що це система. З цього приводу розміщую ще один звук. Запис сіяча розумного доброго вічного з школи № 73. Знову іноземна мова, крик, хамство з боку вчителя Абсолютним дикунством виглядає те, що у вчителя -українофоба і психа є група підтримки з батьків!!! Вони готові захищати вчителя який верещить на їхніх дітей і з ненавистю спілкуються з журналістами, які про це розповідають. Оскільки поодинці їм страшно – збираються у зграї. Я хотів лише поспілкуватися з Вітою Павліченко, завучем українофобської школи, яка збрехала мені, що на уроці у цій школі неможливе застосування мови ДНР. Замість цього мав спілкування з цілим колективом однодумців-сепаратистів. 

 

  1. За інформацією департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та відділу освіти Чорноморської міської ради відповідно до запитів населення, з урахуванням історичних, територіальних умов регіону навчальні заклади міста Чорноморська здійснюють навчально- виховний процес як державною мовою, так і мовами національних меншин, у тому числі російською мовою. У місті функціонують 12 дошкільних навчальних закладів (6 – з навчанням та вихованням українською мовою, 2 – російською, 5 – російською та українською мовами) та 12 загальноосвітніх навчальних закладів (5 – з навчанням українською мовою, 5 – російською, 2 – російською та українською мовами). 2 6 квітня 2016 року проведено нараду керівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста щодо необхідності дотримання у навчально-виховному процесі навчальних закладів законодавства про мови,відповідального ставлення до формування і розширення україномовного простору, виховання у педагогів, дітей і батьків поваги до української мови.
                                                                                                                               Цією відповіддю нам дають зрозуміти, що нічого страшного у тому немає, що батько україномовної дитини у Чорноморську не знайшов україномовного середовища у освіті для своєїї дитини                                                                                                                                3. Стосовно ситуації у Комунальному закладі освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28 гімназія – школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) – центр позашкільної роботи»Дніпропетровської міської ради повідомляємо, що за інформацією департаменту освіти і наукиДніпропетровської обласної державної адміністрації управлінням освіти та науки Дніпропетровської міської ради, у підпорядкуванні якого перебуває зазначений навчальний заклад, було створено комісію (наказ управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради від 04.04.2016 №99) з метою вивчення проблемної ситуації, що склалася у навчальному закладі, та перевірки фактів, викладених у інформаційному запиті та письмовому зверненні батьків учнів 2 В класу. За підсумками вивчення ситуації класному керівнику 2 В класу Комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28 гімназія – школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) – центр позашкільної роботи» Дніпропетровської міської ради Прокопенко Л. К. оголошено догану (наказ управління освіти та науки Дніпропетровської
    міської ради від 11.04.2016 № 69-0/6-кт). Директором цьогонавчального закладу проведено нараду з педагогічними працівниками щодо недопущення подібних фактів у навчальному закладі. Міністерство вважає неприпустимим порушення педагогічної етики та законодавства про мови з боку педагогічних працівників, що мали місце в навчальних закладах Києва та Дніпропетровська. Повідомляємо також, що з метою вдосконалення дієвого механізму реалізації конституційного права людини на освіту Міністерством розроблено новий проект Закону України «Про освіту», створюється робоча група з розроблення нових Державних стандартів загальної середньої освіти.

Жодні догани чи інші заходи, про які відрапортувало міністерство, не зупинили дружний колектив садистів і українофобів у їх намаганні знищити матір дитини, яка наважилась поскаржитись на профнепридатність вчителя. Документ, під цим текстом – зайве тому підтвердження. Це фрагмент з  протоколу педради, де розглядалися варіанти впливу на непокірну матір. Частину з того переліку уже реалізовано. Сіячі розумного, доброго і вічного пропонують порушувати кримінальні справи, звинуватитиу крадіжці,  звернутися до міжнародних організацій, нібито, через загрозу дитині від матері.

12988040_1004272019651134_1064502551_n

У розпорядженні “РБЦ” є також фінансовий звіт з благодійного фонду, де фігурують подарунки вчителям. Він буде опублікований згодом

У прес-службі міносвіти знову проігнорували моє прохання про відеорозмову з  міністром. Ще раз нагадую про це прохання перед тим, як написати скаргу у держслужбу про невідповідність працівників прес-служби МОН займаним посадам та позову у суд про бездіяльність міністерства освіти і науки у частині виконання запитів медіа

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації