Нас замурують у бетон з нашої мовчазної згоди…. Тому що #какаяразніца?

ГалереяЦе фото з Польщі.Невелике містечко у Помор’ї. На передньому плані два житлових будинки. На задньому – торговий центр. Коли тільки планували будувати  – зібрали більшість підписів «За» у жителів цих двох будинків. Коли ТЦ був збудований – жителі почали бити на сполох: цілодобово гуде вентиляція, у вікні – стіна ТЦ за 10 метрів, територія навколо їхніх будинків запаркована тими, хто приїхав на закупи…  А до того їх все влаштовувало!!! Які висновки можна зробити з цього фот?

  1. Будівельники в усьому світі – аморальні цинічні виродки без совісті і почуття міри. Я не маю на увазі простих роботяг. Що їм сказали – те вони і мурують. Це прості, наївні люди, як рядові солдати фашистської армії, або оператори газової камери. У них було завдання вмикати газ і вимикати. Вони це робили, бо їм наказали…. Нюрнберзький процес, правда, назвав їх злочинцями. Але українських будівельників навряд чи назвуть злочинцями. Принаймні, найближчим часом. Тому, майте на увазі, коли мусите спілкуватися з будівельниками.
  2. Архітектори, представники влади – продажні. Кожен за свої гроші, але продажні.
  3. Місцеві жителі розуміють усі наслідки своєї байдужості тільки коли уже пізно щось міняти. Точно так у Донецьку люди думали #Какаяразніца, точно так народ у Києві нині  купує житло у 900 квартирному будинку на Позняках 4а,  де  у школу можна віддати дитину тільки за хабар не менше 16 тисяч гривень, а машину поставити тільки у підземний паркінг за 30 тисяч баксів або на проїжджій частині. БетонНарод, дивіться на будівельників як на аморальних селюків, які, якщо їх не зупинити і Софіївський собор заллють бетоном, а фрески зафарбують промисловим способом. Не вірте будіівельникам. Не купуйте квартири у нових районах, поки тут не збудують школи, парковки, лікарні і дороги. Не вірите – поцікавтесь, чи є місце для вашої дитини у садку чи у школі та коли воно з’явиться, поцікавтеся у забудовника, де він передбачив місце для паркування вашого авто? Скільки саме він передасть паркомісць у 900 квартирному будинку? Де найближча лікарня? Як виглядає зупинка громадського транспорту. Один тільки вигляд зупинки маршрутки 595 яка нині ходить до кінця вулиці Драгоманова уже відвадить від купівлі житла у такому будинку.    Напередодні на установчих зборах ОСББ по вулиці Мишуги 5 поспілкувався з чоловіком, який купив квартиру у середньому будинку з тих трьох монстрів на краю Драгоманова. 900 квартир!!!! Питаю у нього: “Навіщо тобі у такому місці квартира?” “Ну, вона була дешевою, там 76 метрів, а зараз я живу на 10 метрах” Його не зупинило ні те, що його двом дітям не буде куди йти у школу, ні те, що йому ніде буде поставити машину… Єдиний позитив – він прийшов на ці збори, щоб перейняти досвід створення ОСББ. І людина з нашого будинку йому допомагає. Є надія. Але 900 квартир….   Ну і наостанок… За моєю інформацією, забудовник контролює спеціально створені під це діло форуми, де спілкуються між собою покупці квартир на Позняках 4 а у трьох бетонних монстрах на 900 квартир у районі де немає ні школи ні дитсадка ні парковки. Так от, забудовник блокує на таких форумах тих учасників форуму, які пропонують створити ОСББ у цих будинках. Як мені пояснив один з покупців – більшість людей купили там житло не для проживання а для перепродажу. Тому вони будуть союхниками забудовника Пропоную людям, які наважилися купити квартири у цих будинках і їм не байдуже, кому дістануться службові квартири, підвали, горища і все інше – пишіть мені, заходьте на сайт www.ivakhniuk.com Я допоможу вам познайомитися а інші люди, які у цьому розбираються. допоможуть створити ОСББ. Не дайте себе обікрасти.

Нині мушу додати до цього тексту коментарі  з форуму, який контролюється забудовником. Уже не один інвестор зі згаданих 900-квартирних будинків говорив мені про те, що його на тому форумі заблокували, одразу як він запропонував створити ОСББ.  Цікаво, що інших учасників, які пишуть про ОСББ не блокують. Чому? Тому що забудовник уже навчився створювати кишенькові ОСББ. Його завдання на даному етапі – не допустити об’єднання власників щойнозбудованих квартир, щоб встигнути взяти на баланс будинок раніше ніж буде створене ОСББ і одразу продати службові квартири. Це величезні гроші, тому забудовник піде на все, щоб це майно забрати у тих, хто за нього уже заплатив. Нагадую, службові квартири (десь два відсотки житла у будинку) належать усім співвласникам на правах спільної власності. Точно так як сходи, ліфти, підвали і горища.  А також прибудинкова територія. Дуже важливо розуміти, скільки паркомісць на 900 квартир буде передано. На цьому етапі знайомтесь між собою. Можете через коментарі під цим повідомленням, можете якось інакше. Головне – розумійте, що форум на російському сайті Домік нет – вам у цьому не помічник.  Форум модерується забудовником. Будьте обережні.  Ну і далі  – коментарі на ці мої попередження від проплачених забудовником акаунтів або ж від добровільних помічників. Хотів додати коментарі з форуму, але я уже до нього не маю доступу. Забудовники постаралися

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації