Ярмарок спорту у Слов’янській гімназії – рідкісна можливість потрапити у спортзал без блату

ГоловаСьогодні у Слов’янській гімназії що на вулиці Драгоманова відбулась рекламна акція спортивних секцій під назвою «Ярмарок спорту». Відбулись показові виступи спортивних секцій з кількох шкіл Києва. Хоча, запрошували, наскільки мені відомо, усіх бажаючих.  Захід зібрав повний зал дорослих і дітей.  Подивитися справді було на що.

Діти та їх батьки отримали задоволення, а тренери, думаю, отримали нових курсантів у свої секції, бо чимало захоплених очей можна було спостерігати серед глядачів. Змаганнями з перетягування канату взагалі керував відомий український силач і рекордсмен Василь Вірастюк.   вірастюк Він чи не єдиний на цьому святі спорту говорив з дітьми їхньою рідною мовою – українською. Більшість тренерів, а за ними і вихованці та батьки, спілкувалися мовою іншої країни. Склалося враження, що іншою мовою у стінах цієї школи не спілкуються.

Але, якщо не брати цей факт до уваги,  захід вдався. Думаю, масовішого спортивного чи будь якого іншого дійства у Дарницькому районі цього дня та й мабуть впродовж останнього місяця, не було.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації