Нова технологія забудовників з узаконення сумнівних забудов успішно працює

ПотерпілаЯкби потерпілих від афери «Еліта-центр» чи проекту виділення житла учасникам АТО не було – їх довелося б придумати. Завдяки афері «Еліта-центр» забудовники успішно просувають свої найамбітніші проекти. Щоб Київрада проголосувала за засипання чергового озера чи знищення чергової сотні гектарів лісу – треба всього лише у пояснювальній записці написати, що там буде виділено житло для постраждалих від «Еліта-центр». Результатом цього стануть добровільні захисники найпотворніших рішень київських архітекторів у співпраці з забудовниками та депутатами Київради, за мовчазної згоди різних інспекцій.  У 2002-03 роках, продаючи квадратний метр житла менш як за тисячу доларів при ринковій ціні 1200, шахраї з «Еліта-центру» і не підозрювали, як їхнє шахрайство прислужиться майбутнім остапам бендерам з «Житлоінвестбуд-УКБ» Можна зрозуміти людей, які наївно вклали свої гроші у завідомо шахрайський проект. Тисячі разів їх попереджали (я, зокрема, у програмі «Оселя» на радіо «Ера», що не може так дешево коштувати квадратний метр, що не можна довіряти свої гроші людям, які з якоїсь причини влаштували на ринку нерухомості розпродаж «все по гривні». Не всі слухають розмовне радіо. Більшість з тих, що зібралися сьогодні в «Укрїнформі» на організовану забудовником прес-конференцію, були російськомовними і, судячи з лексики і агресивності – глядачі телеканалу «Інтер» та читачі газети «Вєсті» або іншого окупаційного непотребу.

Отже, люди помилилися і тепер ми, платники податків, за дивним рішенням Київради, змушені платити за їх помилку. Бог з ним. Але у районі, де планується будувати будинок – на перехресті Здолбунівської і Григоренка – уже не можна будувати житло взагалі. Чому? Тому що для тих, хто уже тут живе, немає ні шкіл, ні лікарень, ні дитсадків, ні парковок.  Саме це у першу чергу непокоїть місцевих жителів.  Саме на цьому вони наголошують. Саме тому вони закликають забудовника припинити будувати житло поки не буде збудовано хоча б частково інфраструктура.

Узбіччя більшості доріг у районі запарковані машинами, а паркінгів не будують. Причому, я не кажу про паркінг, де вартість паркомісця коштує удвічі більше за авто, а про муніципальну парковку, де зможуть ставити автомобілі ті, хто нині їх ставить на дорозі.  Поліклініка, особливо дитяча, не справляється з потоком відвідувачів, у школу та дитсадок можна зайти тільки давши величезний хабар керівництву школи. Діти у класах по тридцятеро. Куди ж ще тут будувати житло? Саме тому місцеві жителі виступають проти будь якого житлового будівництва. Житлове будівництво у цьому районі потрібно зупинити.  На жаль, забудовник користується невіглаством своїх прихильників і їх горем і на плечах цих нещасних людей мурує щоразу нову висотку. У будинках на Драгоманова навпроти Дарницької РДА  теж планувалося житло для постраждалих від афери «Еліта-центр».  Чи багато житла там постраждалі отримали?  Буде чудово, як хтось у коментарях відгукнеться.

Обом сторонам конфлікту потрібно розуміти, що негативний герой у цій історії – забудовник. І він діє як на шкоду одних, відбираючи у них останній шанс дихнути свіжим повітрям, так і на шкоду інших, цинічно їх обманюючи. Бо явно ж житла вони у цьому будинку не отримають. Якщо забудовника не зупинити на цьому чи на іншому об’єкті – згодом замурують бетоном усе навколо.  Крім того, навіщо себе так з громадою поводити? Є аргументи і в однієї сторони і в іншої. Суд розставить всі крапки над і. Навіщо діяти силовими метдами? Забудовник, продаючи квартири, показував на ці озера, як на зелені зони. Тепер же він називає це грунтовими водами. І це стандартна схема бетонних терористів, яких треба зупинити.  Бо як засиплять це озеро – перейдуть до наступного. І

знову знайдуться захисники таких дій забудовників. А нинішні захисники об’єднаються з колишніми опонентами.   Це моя особиста думка, яку можна доповнити коментарями під цим текстом. А я цими коментарями доповню текст. Єдине прохання – пишіть мовою місцевого населення. З поваги до країни перебування. Дякую наперед

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації