Помічник нардепа Суслової протестував проти виконання колядок і щедрівок на Василя у вагоні-ресторані

помічник депутатаПро це розповіла у своєму Facebook  пасажирка  потяга, яка на біду помічника депутата на прізвище Соха, виявилася журналісткою.

“Ми вляпались у шкандаль. Помічникові депутата Суслової І.М. Роману Сосі не сподобалося, що ми співаємо щедрівки у щедрий вечір у вагоні-ресторані поїзда Чернівці-Київ. О 21:00 він, за свідченнями очевидців, нажалівся провідникові на нашу поведінку. Оскільки буфет закривається о 23, а була лиш 21, нам ніхто зауваження не зробив. Відповідно, і ми про невдоволення пасажира не знали, і продовжували культурно проводити час.
О 22:52 Роман Соха заявився до нашого столика і без дозволу почав здіцснювати фотозйомку, після чого нам у грубій формі нам було сказано: “Я даю вам 10 минут. Если вы не заткнетесь, я вам…” І висловив погрози на нашу алресу Оскільки у нашій групі з 6 осіб, 4 – журналісти, то ми обурилися і почали публічно чаклувати, аби у помічника депутата Романа Сохи півтори роки не стояв член.
Після чого ситуація набула скандального характеру і була викликана начальниця поїзда, якій було пригрожено розборками з боку Романа Сохи.
Так от.
Я вважаю, що жодна особа чоловічої статі не має права бикувати на рівному місці просто тому, що має член.
Буфет працює до 23:00 і ми звільнили його в 22:58.
Начальниця поїзда номер 117 – найкраща!! І не смійте реагувати на скарги на неї!!
Це питання видається мені дуже гендерним: у мене працює дві помічниці депутата, і жодна з них в лице не тикає своїм статусом, як робив це товстий боров з нашого поїзда.
Начальниця поїзда – чудова фахівчиня!!!
А ми побикували у відповідь, напророчили нестояк і пішли собі до американських журналістів.

П.С. І.М.Суслова очолює комітет з гендерної рівності, що робить ситуацію з бикуванням її помічника вдвічі сумнішою…”, – написала пасажирка у своєму акаунті у соціальній мережі

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації