Рішення по землі, ухвалені з порушеннями, треба скасовувати – Віталій Павлик

ПавликДепутат Київради Віталій Павлик приймає виборців на вулиці Вірменській 29 у офісі, облаштованому у невеликій квартирі на першому поверсі панельного будинку. На стіні – фотографії з урочистого відкриття встановлених дитячих майданчиків, відремонтованих під]їздів та інших речей, які ми з вами вважаємо передвиборчим хабарництвом а Віталій Андрійович – системною роботою з виконання обіцянок виборцям.

Розмову з депутатом ми розпочали з аналізу ухвалених напередодні рішень Київської міської ради, а завершили моїми вибаченнями за інформацію дворічної давнини,  яку я написав, працюючи прес-секретарем поважної громадської організації з подачі спостерігача цієї громадської організації і донині ще не знайшов підтвердження, але продовжую шукати. Хоча, раз не знайшов мушу визнати  – збрехав. Нехотячи, але збрехав. Отже, якщо хочете почути за що вчора проголосували,  що за люди працюють у КМДА, наскільки вони компетентні,  з чого складається бюджет Києва, як він формується і як його витрачають  а також про те, чи будуть скасовані землевідводи часів Черновецького – слухайте звук.

      Deputaty-Kyyivrady-pro-svoyu-robotu-Vitalij-Pavlyk-

Також слухайте розмови з депутатами київради Володимиром Бохняком, Анною Сандаловою, Юлією Лобан, Володимиром Гончаровим, головою Дарницької РДА Геннадієм Сінцовим 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації