Робота у Польщі: актуальні вакансії станом на 6 березня

матрас 1Склад мережі книгарень «Матрас» у Прушкові

Потрібні:

–         працівники на комплектацію і пакування замовлень для книгарень та інтернет-магазину.

Заробітна плата за годину:

–         13 злотих брутто (9.88 нетто)

Графік роботи:

–         понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00 (скоро буде 2 зміни: з 6:00 до 14:00 та з 14:00 до 22:00

Характер роботи:

–         Працівник цілий день зі сканером ходить по складу і розкладає книжки на полиці. Перший день – навчання. Вам покажуть, як працювати зі сканером, і ви пів зміни будете виконувати цю роботу з тренером, а потім – самостійно.

Мінімальний термін, який треба пропрацювати, щоб вам заплатили – тиждень. За перший день платять у другу зарплату.

Перша зарплата:

–         20 числа наступного місяця.

Житло:

–         не надається (не оплачується)

Але я підкажу хостели, де живуть наші працівники. Якщо треба знайти комусь квартиру, знайду за додаткові гроші. Тих, хто їде з України, зустрічаю, допомагаю з першими кроками – це, власне, мій заробіток.

Робимо запрошення на піврічні візи, річні запрошення від воєводи, подаємо документи на карти побиту (тим, хто цього захоче). Вартість приготування документів суттєво нижча, ніж у банди галичан, що продають фальшивки наївним заробітчанам.

Поясню: фальшивка – це запрошення, яке не передбачає роботи. По ньому можуть видати візу, але, якщо прикордонники внесли фірму, що видала таке запрошення, до чорного списку – у Польщу можуть не впустити та ще й вліпити депортацію.

Як потрапити до нас на роботу?

Відправляєте на електронну пошту [email protected]скани:

– паспорта;

– сторінки з візою (якщо ви вже відкрили візу) ;

– запрошення, на підставі якого відкрита віза;

– вкажіть свій телефон в Україні чи Польщі.

Якщо виникнуть запитання після прочитання цього тексту,ставте їх через фейсбук. Там я познайомлю вас з людьми, які уже працюють на складах наших клієнтів. Вони детально вам розкажуть про роботу та проблеми, з якими зіткнулися на початку.

Зараз починається сезон і людей буде потрібно багато. Ніхто з тих, хто до мене звертається, не сприймає цю роботу, як працю на все життя (тільки на час, поки вивчать польську мову).

Далі люди йдуть працювати за фахом або ж знаходять собі якусь іншу кваліфіковану роботу. У Польщі громадян України цінують як добрих і сумлінних працівників та платять їм краще, ніж це роблять українські роботодавці.

У місяць на початку на примітивній роботі можна заробити 2500 злотих (це десь 20000 гривень). 500 злотих іде на житло (ліжко-місце), 400 на їжу, 110 на місячний проїзний, 30 на телефон з інтернетом. Якщо у когось з читачів інший досвід – напишіть у коментарях. Я доповню текст.

Важливо!

Ми можемо взяти вас на роботу не раніше, ніж буде зроблене для вас запрошення. Тобто десь розраховуйте на очікування у 10 днів з моменту звернення.

Ті, хто обіцяють одразу вас взяти на роботу, з якої у вас немає запрошення, збираються взяти вас на роботу НЕЛЕГАЛЬНО. А це вилізе боком у час, коли ви вирішите подавати документи на карту перебування (Карта побиту).

Легалізація

Чому важливо одразу податися на Карту побиту?

Бо поки ви їздите на роботу по візах, вас сприймають як трудового туриста. З моменту ж подачі документів на Карту побиту вам рахується час легального перебування у Польщі.

Тобто люди, які їздять на роботу по візах з 2010 року, якби ще у 2010 подали документи на Карту побиту, уже б мали Карту сталого перебування – індивідуальний безвізовий режим та можливості, які мають громадяни країни перебування (за невеликим винятком).

Податки при подачі документів, якщо ви хочете залишатися і працювати після закінчення візи:

–         дозвіл на працю від воєводи – 100 злотих,

–         карта побиту з працею – 440 злотих.

У вас є можливість самостійно оформлювати документи, заповнивши їх і принісши на підпис. Тоді це буде безкоштовно з нашого боку, а ви заплатите тільки податок.

У разі ж якщо вам самим ліньки цим займатися, я заповню все за вас. Але у такому випадку мусите заплатити нам за послугу з приготування документів. Платіж офіційний, з якого ми заплатимо податки.

Також я роблю документи, на підставі яких візи дають дітямнаших працівників. При підписанні умови кожен працівник в офісі отримує безкоштовний довідник для громадян України у Польщі, де докладно роз’яснюється, як і що робити з документами самостійно.

Карти побиту тим людям, яким я подавав документи, видали на 3 роки на підставі умови підряду. Раніше це було неможливо. Ми вибороли собі таке право.

Працівники агенцій «Прогрес», «Єврокадри», «Фастсервіс», «Отто», що привозять громадян України на рабських умовах, масово залишають своїх роботодавців і йдуть до нас. Чому? Про це вони вам самі розкажуть, коли я вас познайомлю з ними через фейсбук.

Пропозиція для жінок,

які одразу хочуть опанувати професію і гарантовано піти на хорошу роботу.

Терміново потрібні манікюристки.

Майстри з досвідом платять тільки за документи і житло при потребі, без досвіду – за документи, житло і курс навчання.

Початковий платіж тільки за приготування документів. Решта буде вираховуватися з зарплати. Гарантована робота через півтора місяці.

Прошу охочих писати CV на мою особисту адресу[email protected].

Якщо ваші наміри серйозні, додавайте скан паспорта – ми почнемо робити вам документи.

Справа термінова, тому для перших 20 бажаючих буде знижка.

Про решту наших вакансій читайте тут

Якщо є бажаючі в Україні послухати про всі наші оферти впродовж годинної лекції з самостійного працевлаштування та легалізації у Польщі, звертайтеся. Готовий прийти на телебачення чи радіо, щоб про це розповісти.

Реально стільки галичан продають фальшиві запрошення, що наша чесна оферта – це не реклама, а соціально важлива інформація.

Крім робіт легальних є роботи, де роботодавці не оформлюють.

Зараз актуальна робота на прибиранні сміття на будові. Контакт безкоштовно дам тим, хто звернеться через чат фейсбука.

У разі телефонного дзвінка я візьму плату за надану інформацію. Мій телефон +48794573460. На цьому ж номері – вайбер.

Віза D 11: чи можна по ній працювати?

Регулярно чую питання: чи можна працювати з візою D 11?

Ця віза видана на підставі запрошення від поліцеальної вечірньої школи. Вона видана для того, щоб ВЧИТИСЯ!!!

Але легально працювати на її підставі можна, отримавши робоче запрошення від роботодавця.

Однак є обмеження і незручності. Зокрема, звичайне піврічне запрошення на роботу роботодавець може зробити, наприклад у Варшаві, не раніше ніж за 10 днів.

Крім того, таке запрошення дає можливість власнику візи одинадцятки працювати тільки півроку на час визначений у запрошенні. Потім доведеться робити воєводське запрошення, якщо віза на триваліший період ніж півроку. Висновок: ви тільки наморочитесь, маючи візу D 11.

Якщо ви справді їдете вчитися, тоді варто платити за курси і за виготовлення таких документів. За інших обставин – це дурня. Їдете працювати – робіть робоче запрошення на ту роботу, де ви збираєтесь працювати. Не комбінуйте. Через комбінаторів, які роблять запрошення на одну роботу, а їдуть на іншу, проблеми виникають у всіх, хто приїздить в Польщу працювати. Зростає недовіра і до чесних роботодавців через таких комбінаторів.

Дуже важливо!

Для громадян України, які писатимуть листи чи говоритимутьросійською мовою, все удвічі дорожче. Те саме стосується білорусів. Мусять користуватися рідною мовою – не російською.Російська – мова окупантів. І використання її громадянином України – це як не мити руки після туалету, як здати власну дитину НКВДшнику, як наводити ворожу артилерію на власний будинок.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації