Робота у Польщі у запитаннях і відповідях. УТОЧНЕННЯ

СкладЩе раз публікую запитання і відповіді, на які найчастіше доводиться відповідати про роботу у Польщі.  Додам до цього, що сьогодні, а надалі – постійно у будні з 9 до 17 перебуватиму в офісі прямого роботодавця – агенції Pracainfo у Варшаві на Erazma Ciołka 12 каб 325.  Завдання – оформити опінію старости на працівників, яким треба зезволенє на працю, зясувати, чого не вистачає для подачі на карту побиту і офіційної роботи тим, кого я сюди уже відправив і ТЕРМІНОВО НАБРАТИ БАГАТО ЛЮДЕЙ НА КІЛЬКА СКЛАДІВ У ВАРШАВІ,  А також  потрібні майстри манікюру, водії  (знання польської обовязкове) Мій телефон +48794573460 Будь ласка відправляйте до мене усіх, кому потрібна офіційна фізична робота на складах без посередників у Варшаві та околицях.

Далі  – запитання і відповіді

У даному випадку я пропоную стартову роботу на складі книжкового магазину, яка дасть можливість зробити візу, карту побиту і вивчити мову. без польської мови у Польщі робота  – тільки підмітайлом, бо поляки себе поважають.

А які умови, яке місто?

Наразі місто Варшава і околиці. Зокрема склад книжкового магазину переїздить у Pruszków.

Чи є вакансії у Вроцлаві і які саме?

Нині мені потрібно багато людей на склади у Варшаві. немає жодної проблеми знайти роботу у Вроцлаві. Шукаєте самі  –  економите. шукаю я  –  платите мені.

А що саме за робота на складі? В чому вона полягає?

Комплектація і пакування книжкових замовлень для книгарень і інтернет магазину. Чоловіки цілий день ходять зі сканером по величезному складу і збирають книжки. Жінки  – пакують, стоячи біля компа і сканера.  У перший день  – навчання роботі зі сканером.

Скільки платять?

Ставка брутто – 13 злотих за годину нетто – 9.88  Дві зміни. У передсвяткові часи може з’являтися третя зміна з 6 до 14 з 14 до 22 і з 22 до 6

А де жити?

Житло цей роботодавець не пропонує, але я допоможу знайти  варіант: або хостел, або підселення до людей, які уже тут працюють і у кого є місце.  Житло, яке пропонує роботодавець – це як правило смердючий барак для рабів. Ми не маємо справу з рабами.  Про ціни на житло можна прочитати тут 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації