Ягодин-Дорогуск – уособлення прикордонно-митної корупції і підлості

містНа українсько-польському кордоні – без змін.  Як і раніше, черги на 5-7 годин, як і раніше, більша частина черги на зеленому коридорі –  цигаркові човники і пересічники. Прикордонники трохи удосконалили контроль за проїздом поза чергою, але це проблему не вирішує. Коли ти платиш – ти їдеш. І система  оплати за проїзд поза чергою теж відпрацьована так, що зафіксувати її законними методами неможливо.  Заборона зйомки на КПП сприяє корупції. Давайте масово порушувати цю заборону і відкрито знімати підлих мародерів у погонах, які створюють нестерпні умови перетину кордону. Замість проїхати 900 кілометрів до Варшави за 7 годин, я змушений ще 7 годин стояти на кордоні у черзі, яка до мене не має жодного стосунку. Знімайте на кордоні, хай складають на вас протоколи. Не будьте байдужими не бійтеся цього генетичного сміття яке стримує нашу євроінтеграцію.

Адже черга утворюється штучно, шляхом обмеження кількості працюючих вікон.  Я особисто був свідком коли за 5 годинної черги працювало лише по одному митному і прикордонному вікну.

Питання до прикордонників: чому так? Відповідь – у нас не вистачає людей.  Бо ніхто ж не хоче служити… Одного я знаю, який служити хоче. Це товстомордий прикордонник, якого бачу уже не вперше і який веде себе по хамськи. Тричі я бачив його на стороні в’їзду в Україну. Скоріш за все, живе він десь недалечко і зняти на відео його хатинку не завадить. Бо тоді стане зрозуміло, чому черга на кордоні? А черга там тому, що з неї годуються і рядові і офіцери і генерали у столиці та у Луцьку чи у Львові. Закликаю усіх, хто знає адреси проживання працівників ягодинського КПП – допомогти мені потрапити до них у гості. Ну хоча б адресу вкажіть, де їхні хороми стоять. Я туди навідаюсь з коптером.    З польського боку теж проблем вистачає. І українців і поляків об’єднує регулярне припинення роботи для якихось літучок на півгодини а то і більше. Раптом о 8 годині все зупиняється і стоїть аж поки одна зміна не замінить іншу.  Стояння на КПП на польсько-українському кордоні варто прирівняти до катування і саме таким чином оцінювати роботу прикордонників, митників і всієї цієї шантрапи, що створює нестерпні умови на дорозі від пункту а у пункт б.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації