Робота у Польщі: віза, легалізація, житло.

ВаршаваЯ працюю рекрутером (поки що на волонтерських засадах) у польській агенції праці тимчасової, яка є прямим роботодавцем що орієнтується на працевлаштування українців. Нині завдяки цій агенції працевлаштовані щонайменше три сотні українців по всій Польщі.  Ця агенція надає фізичну роботу на складах у Варшаві та околицях, у салонах краси для перукарів і манікюристів, пропонує роботу водіям, операторам електрокарів, торговим представникам. Ця робота може бути стартовою для адаптації у Польщі. Попрацювавши на цю агенцію,  підучивши польську мову, українці  знаходять собі роботу за фахом. Фірма виготовляє робочі запрошення на півроку для отримання робочої візи, сприяє у отриманні дозволу на працю від воєводи на час вироблення карти побиту і дає документи для подачі на карту побиту.  Я на цю фірму влаштував уже понад сотню людей, частина з яких була ще в Україні і робила візу за моїми запрошеннями, а частина, потрапивши у Варшаву за фальшивим запрошенням, що не давало роботу, прийшли на цю фірму, щоб працювати легально і податися на карту побиту.  Ще перебуваючи в Україні, люди отримують контакти тих, хто уже там працює і сплікуються на предмет житла, особливостей роботи, домовляються про зустріч у Варшаві і допомогу у перших кроках (купівля проїзного, сім-картки, костелу, постійного житла)

Крім того, я надаю аудіокурси польської мови, які дають змогу осягнути мінімально потрібний рівень знань для того, щоб порозумітися на співбесіді з рекрутерами. Попри те, що ця агенція дуже лояльно ставиться до того, що на початку людина погано говорить польською – все ж таки хоча б пару слів треба буде сказати, треба показати своє бажання вивчити мову країни перебування.  І я у цьому допомагаю.  Далі – запитання які найчастіше мені ставлять перш ніж ухвалити рішення і мої відповіді.

Фірма – роботодавець, яка платитиме зарплатню – www.pracainfo.com.pl

Шукайте мене у Facebook і про все домовимось

 

Адреса у Варшаві –  Erazma Ciołka 12 каб 325.

Мій телефон у Польщі +48794573460 на цьому ж телефоні і вайбер

Телефон в Україні +380503743902

Будь ласка відправляйте до мене усіх, кому потрібна офіційна фізична робота на складах без посередників у Варшаві та околицях.

 

ЯКІ Є ВАКАНСІЇ?

Працівники на склад, майстри манікюру, водії, оператори електронавантажувачів, торгові представники зі знанням польської, німецької і англійської

А які умови, яке місто?

Наразі місто Варшава і околиці.

 

Чи є вакансії у Вроцлаві і які саме?

Нині мені потрібно багато людей на склади у Варшаві. немає жодної проблеми знайти роботу у Вроцлаві.

А що саме за робота на складі? В чому вона полягає?

Комплектація і пакування книжкових замовлень для книгарень і інтернет магазину. Чоловіки цілий день ходять зі сканером по величезному складу і збирають книжки. Жінки  – пакують, стоячи біля компа і сканера.  У перший день  – навчання роботі зі сканером.

яке навчання і скільки воно триває,, чи буде оплата під час цього навчання
Навчання триває один день і є першим оплачуваним робочим днем

Скільки платять?

Ставка брутто – 13 злотих за годину нетто – 9.88 Для студентів -11 чистими,   Дві зміни. У передсвяткові часи може з’являтися третя зміна з 6 до 14 з 14 до 22 і з 22 до 6

А де жити?

Житло цей роботодавець не пропонує, але я допоможу знайти  варіант: або хостел, або підселення до людей, які уже тут працюють і у кого є місце.  Житло, яке пропонує роботодавець – це як правило смердючий барак для рабів. Ми не маємо справу з рабами.  Про ціни на житло можна прочитати тут 

Кажуть, що поляки дуже погано ставляться до українців через останні ухвали сейму. Чи варто зараз туди їхати?

Людина, яка зробила такий висновок – занадто багато часу приділяє перегляду теленовин на окупаційних телеканалах типу Інтера, та усіх інших. Наспрвді польські роботодавці вважають, що без українських працівників у них буде криза. Докладно відповідь на це питання – тут

Що потрібно зробити? Які перші кроки?

Для тих хто ще не має візи на пошту [email protected] відправити фото першої сторінки паспорта, адресу реєстрації в Україні і координати для пересилки готового документу “Новою поштою”. Також знайти мене у Facebook і написати у месенджері. Я у відповідь пришлю анкету, яку треба буде заповнити.

Поки триває оформлення документів – вчіть польську мову будь ласка. Тут аудіоматеріали

Для тих, хто уже має робочу візу, видану за фальшивим запрошенням (тобто зареєстрованим фірмою, яка не має де працевлаштувати), а також для власників карти побиту, виданих іншими працедавцями  – потрібно надіслати фото першої сторінки паспорта, фото візи і фото запрошення, або карти побиту, що у кого є, щоб зробити нове освядченє впродовж тижня. Власник карти побиту згодом може подати документи на переробляння карти, а тим часом працюватиме на освядчені.  Контролювати стан справ через фейсбук, спілкуючись зі мною.

Для  власників студентської візи  – написати на електронну пошту або на фейсбук, я вишлю анкету. Прийти в офіс і йти працювати. Студента можна взяти одразу.

У листі треба відповісти на такі питання:

 

На яких підставах перебуваєте у Польщі? Віза робоча? Віза студентська? Карта побиту?

Якщо віза робоча, чому не працюєте на фірмі, яка Вас запросила?

Яку роботу Ви шукаєте?

Що вмієте робити?

Який рівень знання польської мови?

У якому місті Ви живете?

Додайте CV

Скільки коштує запрошення? 

Запрошення – безкоштовний документ і він не може коштувати грошей. Звернувшись напряму до фірми Pracainfo, ви отримаєте ваше запрошення через сім – десять днів після звернення.

А якщо я сам не знаю як і що робити, можу я Вам заплатити за запрошення? 

Ще раз пояснюю, запрошення БЕЗКОШТОВНЕ, Мені можна заплатити за мої інформаційні послуги. Я поділюся відомою мені інформацією, яка зрештою дасть вам можливість потрапити на роботу у Польщу. Але торгівля запрошеннями у Польщі заборонена.  І це потрібно розуміти.  Якщо людині самій ліньки займатися своїми справами – вона може домовитися зі мною. Але називати це платою за запрошення не можна. Докладно про фінансовий бік справи можна домовитися через Facebook

А можу я зробити запрошення через вас, а працювати десь у іншому місці? 

Ні. Зрештою, це невигідно, бо у такому разі це буде нелегальна праця і ви не зможете оформити карту побиту, яка дасть вам можливість перебувати у Польщі довше ніж півроку і взагалі обходитись без візи. З легальною роботою на нашій фірмі, у вас настане безвізовий режим.

Розказують, що часто приїжджаєш на роботу і доводиться чекати поки тебе покличуть на навчання. А грошей немає на чекання. Це правда? 

Були такі випадки. Нині людина ще перебуваючи в Україні знає про день, коли вона піде на навчання і роботу. Я рекомендую не виїздити з України раніше, ніж буде відомий цей день. Таким чином вирішується тепер ця проблема. Крім того, якщо раніше все ж таки було літо і затишшя, то  нині на складах, де працюють люди від фірми, дуже багато роботи.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації