VI Світовий форум українців: пафос без праці на результат?

укр дімАвтор Мирослава Керик, голова фундації “Наш вибір”

“Мої враження після VI Світового форуму українців, який організовує Українська всесвітня координаційна рада (УВКР). Цей форум, то була серія ппривітань та патріотичних закликів, і я не побачила ні конкретної роботи, ні інформації що реально УВКР робить для українців за кордоном, зокрема для нової діаспори, тобто українських мігрантів і що планує робити.

Організація погана: регламент не дотримувався, привітання затягнулись на весь 1 день, а робота в секціях, що мене найбільш цікавило і що я надіалась буде більш конкретне була маргіналізована; електронна реєстрація – це якась фікція, бо я реєструвалась електронно і ще писала електронного листа, але мене у списку гостей не було (хоча я отримала запрошення від УВКР); у другий день якісь закриті засідання, хаос в коридорах Українського дому…
Якби я окрім форуму не мала важливих і надіюсь з перспективою співпраці зустрічей, то мій приїзд був би марною тратою грошей.
І тут постає питання чому українська держава фінансує УВКР? Що ця організація реально робить крім закликів, відозв, відвідин українських організацій за кордоном?
Я відповідально можу сказати, що українські громадяни, які живуть у Польщі жодної користі від існування цієї організації не отримали. Чи якусь користь отримала українська меншина, то про це можуть більше сказати представники меншинних організацій, але я теж сумніваюсь.
Я думаю, що все ж українській владі пора промоніторити на що видаються гроші якщо йдеться про фінансування подібних структур і чи не варто думаи про інші механізми співпраці з українцями за кордоном.” 

Нагадаю, фундація “Наш вибір” нині є одним з осередків, де українці можуть отримати інформацію про легалізацію та роботу у Польщі.  Фундація утримує “Український дім” на вулиці Заменгофа 1 у Варшаві

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації