Робота у Варшаві – індивідуальна євроінтеграція. Не чекайте безвізу – влаштуйте його собі самі

Варшава нічЦей текст я пишу для людей, які мені телефонують у справі праці чи вироблення документів на перебування у Польщі чи на приїзд до Польщі. На цьому сайті у рубриці «Робота у Польщі» описано мій досвід вирішення подібних питань впродовж року. Зараз спробую дуже коротко описати все, що я можу зробити для вас і що ви можете зробити самостійно, щоб через деякий час облаштуватися у Польщі, якщо ви вже вирішили, що ця країна вам підходить. Отже, перша справа – польська мова. Поки ви не знаєте мови  – мусите зачепитися за будь-яку роботу, щоб у спілкуванні з поляками вивчити мову. У мене на сайті є чимало матеріалів, які допомагають бажаючим вивчити польску мову. У нас на фірмі є інтенсивні курси польської мови для  тих, хто щойно приїхав і хто не може самостійно підготуватися до  спілкування з рекрутерами.  Платите на фірму 369 злотих і  з вами займатимуться до того часу, поки вас не візьмуть на роботу на один з наших складів.

Тексти звуки і відео які допоможуть вивчити мову самостійно і безкоштовно  – тут .

Що у нас за робота?  Уся робота – проста фізична праця на складах. Є склад книгарні, де чоловіки і жінки працюють на комплектації і пакуванні товару. Перший день вчать як це робиться.  За перший день платять як за перший робочий, але треба відпрацювати щонайменше 7 днів, щоб  хоча б щось отримати. Оплата – біля 10 злотих за годину чистими. Умова злеценє. Те саме на складі електроніки Eвронет. Трохи важча і гірше оплачувана праця на складі DSV  на медулярній 17. Набагато важча праця на складі логістичної компанії K-Ex у Мостісках, біля Варшави. Це робота від 16 до 4 ранку. 15 злотих брутто. Чистими 11.20 Є також робота на фірмі Wilson. Там можуть працювати і чоловіки, і жінки. Робота з монтажу рекламних картонних стендів. Адреса офісу  у Варшаві ul Erazma Ciolka 12 кабінет 325  Перевагою буде, якщо ви надішлете своє CV на адресу [email protected]  Cкачайте формуляр CV-formularz ukr  і заповніть та надішліть на вказану пошту.

На всі наші склади видана інформація старости, яка дозволяє робити дозволи на працю від воєводи і подавати документи на карту побиту.  Докладно на цю тему відповідаю через Facebook Зазначу тільки, що ми сприяємо тим, хто хоче вирішити усі проблеми самостійно і безкоштовно. Заповнюєте усі папери приходите – начальство все підписує. Якщо ж потребуєте заповнення – платите за заповнення документів. 

Це ж стосується людей, які ще в Україні і хочуть у майбутньому у нас працювати

Інформація про житло у Варшаві  тут

Ми житлом не забезпечуємо але я особисто можу знайти житло персонально для вас.

Звертайтеся. Контакти і реквізити для оплати знайдете тут 

Не чекайте безвізу – влаштуйте його собі самі. Польська карта побиту і буде для вас початком безвізового режиму з ЄС.  В Україні залишається все менше людей з мозком, які такої карти не мають. Я буду вашим індивідуальним консультантом з євроінтеграції

 

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації