Русскій мір труїть нас зневірою, мімікруючи під українське

Щосуботи, відкриваючи “Українську правду” звідки читаю новини з України, натикаюсь на статтю такого собі Михайла Дубинянського. Раніше я пробував це читати, але перестав, бо це призводить до зневіри. Цей автор (завдяки мільйонам прохань до редакції, його опуси все ж почали перекладати українською) завжди знайде слова для того, щоб у якийсь спосіб принизити українців, українське, державу Україна чи її символи. З текстів можна зрозуміти, що сам факт існування України йому неприємний. Цього тижня він свій опус присвятив мобілізації: мовляв, українці від неї масово ховаються і не буде кому воювати і все буде погано… Звичайно, все це  приховано словоблуддям і типу співчуттям до України, але нині усі антиукраїнські агітатори освоїли саме цей спосіб комунікації. Вони вішають  на себе синьо-жовтий прапор і українською мовою починають отруювати українців своєю ненавистю. Пересічний громадянин з цим нічого не зробить. Лише ігнор такої гидоти може врятувати від наслідків. Пишу про це раз для своїх читачів і пропоную ігнорувати ці тексти Дубинянського як і будь-що, що нині пишуть проти України.  Ще одне враження цього тижня у цьому ж контексті дискредитації України і всього українського за кордоном – жебрацтво у Польщі перед супермаркетами типу для України.

Дуже часто зустрічаю неповнолітніх, обвʼязаних прапором, котрі жебрають перед супермаркетами. Моя думка: за наявності перевірених фондів, таке збирання грошей «для України» -це дискредитація самої ідеї допомоги Україні. У більшості випадків люди, які жебрають підбирають українські слова, щоб пояснити, коли я питаю, що ж це вони роблять і навіщо у такий зневажливий спосіб користуються прапором. Тобто, складається враження, що укр мовою ці люди користуються вкрай рідко. Якось я зустрів біля касторами дівчину котра взагалі укр не змогла відповісти. Була гром Білорусі. Що думають про подібний бізнес мої френди?

UPD: як випливає з коментарів, ці люди роками збирають таким чином на щось. Тепер – «на допомогу Україні». Буду вдячний, як побачите когось такого – сфоткайте і вкиньте фото у коментарях. Питайте про імʼя, прізвище. На бейджиках є. Давайте внесемо свій невеликий вклад у те, щоб ці добровільні помічники ФСБ та рос пропаганди хоча б колись зрозуміли, що вони роблять. А може це зрозуміють їхні батьки, котрі, можливо, і не знають про аморальне заняття своєї дитини

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації