Русскій мір у Дніпрі відступає перед освіченими і рішучими українцями

україна переможеАвтор: Kristina Golovachova

Перевела доньку в школу з українською мовою викладання (як і моя сестра). Одразу ж дізнались, що є предмет “рос.мова”. Під час обговорення, “що з цим будемо робити” моя мама нас знов розсмішила, стверджуючи, що рос. мова – це міжнародна мова і її потрібно вивчати))))) Так, саме так стверджували і “забивали” роками в мізки нашим бабусям, дідусям, батькам.. і нам! Але, чомусь окрім емігрантів, за кордоном, ніхто не говорить російською))).
Вся наша розмова відбувалась в маршрутці. Я сказала, що будемо писати заяви про звільнення наших всіх дітей (а у нас їх 6-ро на двох))) від вивчення мови ворога! Жінка, яка сиділа попереду, звернулась до мене з усмішкою на обличчі і питанням “чи можливо звільнити дитину від вивчення рос.мови”? Часу на вичерпну відповідь було замало і я порекомендувала сторінку Лариса Ніцой в ФБ. Але, скажу Вам, якПРИЄМНО було почути таке питання в маршрутці в Дніпрі – російськомовному місті! Перемога за нами!!!! (свого часу, десь кінець 70-х початок 80-х років, моя мама, в дитячому садочку, провела музичне свято “українські вечорниці”. Спочатку її за це “били”…., а потім – всі “показухи” довіряли проводити саме їй))). 

Цей портал існує за гроші читачів, слухачів, глядачів. У власника сайту, Олександра Івахнюка, завжди є можливість взяти гроші у одного спонсора і дути у його дудку, як це роблять більшість медіа стосовно своїх власників. Якщо ви бажаєте, щоб хоча б одне медіа у нашій країні працювало на читачів –  перекажіть гроші за цими реквізитами. Навіть мінімальна сума буде для авторів сайту свідченням того, що їхня робота потрібна і треба продовжувати у цьому ж руслі.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! Карта Приватбанку 5457082280287793

PKO bank polski 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації