Мордор на Позняках – житло для психологічних тортур?

МордорАвтор: Jurij Ternicki

Відвідав сьогодні той Мордор, що побудував Київміськбуд у мене на районі. Незабутні враження.

Основна проблема цього комплексу у тому, шо вони побудували три 25-поверхівки занадто щільно одна до одної, а четверта будівля закриває двір аркою. І перетворює цю конструкцію не просто на акустичний колодязь, а в майданчик психологічних тортур.

Регіт дітей, розмови дорослих та шум перфоратору у трьох різних місцях тут зливаються в один, досить монотонний та потужній звуковий потік. Котрий за годину виніс мені моск повністю, і почалася мігрень. Я не певен, що від цієї звукової завіси врятує склопакет. А люди, що проживуть у такому середовищі декілька років не почнуть кидатися на оточуючих з ножем.

А все інше, на кшталт відсутності паркомісць, то вже деталі. Черговий двір-парковка для Києва не в новину.

Взагалі, я не прихильник цієї гігантоманії та побудові мурашників без інфраструктури. Адже вчитися у класах на 60 чоловік, це не найкращий спосіб отримати якісну середню освіту. Це прямий шлях до “школи вулиці”.

До цього часу я вважав найдебільнішою забудовою вулицю Урлівську від Ахматової до Здолбунівської. Але цей …..  перевершив вже все.

Раджу не втрачати історичний момент, та піти погуляти там саме зараз. Адже через років 5 існує ненульова вірогідність звідти вийти без трусів.

Цей портал існує за гроші читачів, слухачів, глядачів. У власника сайту, Олександра Івахнюка, завжди є можливість взяти гроші у одного спонсора і дути у його дудку, як це роблять більшість медіа стосовно своїх власників. Якщо ви бажаєте, щоб хоча б одне медіа у нашій країні працювало на читачів –  перекажіть гроші за цими реквізитами. Навіть мінімальна сума буде для авторів сайту свідченням того, що їхня робота потрібна і треба продовжувати у цьому ж руслі.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! Карта Приватбанку 5457082280287793

PKO bank polski 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації