Наш дворовий Майдан, або що зробити, щоб платіжка не шокувала цифрами?

ОСББМайдан у широкому значенні цього слова – велика сила. Це дуже потрібна річ, яка в усі часи і віки давала позитивні результати. Це прояв демократії і колективного розуму. В Україні цей прояв отримав назву «майдан». Мій майдан трапився на початку 2008 року, коли я та 200 родин з мого багатоквартирного будинку зібралися на зборах для створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Було непросто. Чимало людей тоді виступали проти створення чогось замість ЖЕКу, що видавався загалу знайомим і зрозумілим механізмом управління будинком.
Але розумних виявилося більше ніж красивих, тому ОСББ було створене. Обрали голову правління, членів правління, навіть я деякий час входив до правління, поки мене не виключили, бо не приходив на збори.
Зрештою, за сім років існування викристалізувалась модель, яка працює. Бувають збої, бувають проблеми, але це працююча модель, яка стала наслідками нашого майдану 2008 року, коли ми спромоглися не лише зібратися на збори, не лише голосно говорити і виступати за чи проти, але все це запротоколювати і ухвалити рішення. На цьому майдані голос кожного був врахований. Згодом з’ясувалося, що ті, хто голосував проти створення ОСББ просто не бажали витрачатися на експлуатаційні витрати. У ЖЕКу це б пройшло, а в ОСББ усе рахують, боржників ввічливо але наполегливо закликають платити. Компенсацію за пільговиків ОСББ у держави постійно змушене вибивати і вибиває. Ну і все це працює на людей. Оце і є МАЙДАН.
І наслідком цього майдану є отаака платіжка за послуги на квартиру у 50 квадратних метрів де мешкає двоє людей.

платіжка
А горлопанити на мітингу і махати прапором чи кидати бруківку або коктейлі Молотова – це не майдан. Це масова сцена, де акторам нічого за участь не заплатять, а когось уб’ють по справжньому і другого дубля не буде. Майдан починається зі знайомства з сусідами по будинку. Разом наводите порядок у будинку, беретесь за вулицю. Навели порядок на своїй вулиці – допомагаєте жителям інших вулиць навести порядок у них. А вони допомагають вам. Далі наводите разом порядок у мікрорайоні. Потім міняєте голову РДА, що приріс до крісла. Потім висуваєте кандидатів на голову міста. Оце і буде майдан з результатами. В іншому випадку результати будуть тільки для того, за чиї гроші виставлені декорації вистави. На відео  добре видно, що саме отримує людина, створивши, з сусідами по багатоквартирному будинку, ОСББ

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації