Я починаю платити гонорари за тексти, звуки, відео

Буду вдячний за перепост, якщо серед ваших знайомих є журналісти, або студенти журналістських і PR факультетів чи просто творчі люди.

Я продовжую розвивати свою сторінку. У рейтингу “Радіо”  вона з 70 місця уже перемістилася на 27. Я звільнився зі своєї улюбленої роботи, де працював з 2002 року, бо мене там вчергове спробували цензурувати. І тепер я вирішив обєднати тих, хто не хоче звільнятися, але при цьому хоче писати те, що вважає за потрібне і відповідати за свою роботу перед суспільством, а не перед цензором-редактором. З цією метою я починаю платити гонорари за тексти, які обженуть мої власні опуси на моїй сторінці. Надсилайте на адресу [email protected] тексти, звуки, відео, карикатури, фотографії. Можете писати під псевдонімами, якщо не хочете негативної реакції начальства. Прочитаєте свій текст на сторінці www.ivakhniuk.com Якщо Ваш текст, звук чи відео пережене за кількістю відвідувачів мій власний – це означає, що я заплачу вам гонорар. Як перевірити? – статистика у мене відкрита. Ось тут її можна подивитися
Ще раз повторю, якщо у вашій редакції якийсь текст не пускають в ефір чи на сторінку чи у друковане видання – він знайде своє місце на моїй сторінці.

Журналістів “Радіо-Ера” моя пропозиція про гонорар стосується у першу чергу. Можна писати під псевдонімами. Лайте мене публічно. критикуйте, змішуйте з гівном, щоб замаскувати свою участь у розвитку ворожого ресурсу, але тексти присилайте і я їх надрукую. Я розумію, що декому з вас, хто ще не забув, що таке професія журналіста,  нелегко бути стійкою для мікрофонів.

Запитання про тематику адресую до контенту. Почитайте і самі визначте тематику свого тексту.  Це мусить бути україномовний контент з усіх галузей, цікавих освіченим українцям, які розуміють, чому їм видали український паспорт

ВАЖЛИВО: тексти приймаються усіма мовами, крім мови терористів ДНР

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації