Територія біля озера Сонячне потерпає від будівельників, які приходять після роботи тут “відпочити”

БудівельникиБудівельники з прилеглих будмайданчиків “розважаються” знищуючи благоустрій біля озера Сонячного

Автор  Alla Tsudikova

Весна не за горами, а рішення про наше озеро в нас так і немає. немає впевненості, що цього сезону там буде хоча б прибиратися, а хотілося б і більшого – хоч почати благоустрій. Скажіть чи є бажання все-таки нам зустрітися та розробити план дій на цей сезон? Я бачу до нас приєдналося вже трохи чоловіків – можливо ми зможемо чи якось подіяти – задіяти активніше партульну службу – можливо разом з патрулюванням акивістів?  Взагалі-то є багато можливостей та ідей – чи є бажання об’єднатися заради активних дй цього року?
Ось і нашу останню табличку розбили…. В нас є певні причини такого стану на озері, які скоро вилізуть –  багато будівництв по Драгоманова та найнятих будівельників, які після роботи ходять на озеро не як в свій дім, а як на місце де можна …. все… Бо вони тут не живуть. Звісно і серед місцевих є особливі таланти. Тож чи ми захистимо свою територію  цього року?

Одна з пропозицій спільних дій стосується написання відкритого листа до забудовників з проханням пояснити своїм працівникам, що можна, а що не можна робити у місті, зокрема, біля озера.

Також буде зпропоновано провести відповідні бесіди зі старшокласниками шкіл поряд з озером.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації