Тест-драйв “Toyota Auris”

11887837_846662915410849_476340515559839967_nПерш ніж купити у 2012 автомобіль, ми з дружиною десь з півроку дивилися в інтернеті різні програми тест-драйвів, слухали їх по радіо… Зрештою, купили авто, тест драйву якого (не рекламного) так і не знайшли. І це авто виявилось правильно обраним. З кількох причин:

  • Якісний сервіс. (за три роки ми жодного разу не ремонтувалися деінде, окрім салону, у якому купили, бо нас там все задовольняло. Дорого, але якісно. Коли страхова платить – то не так страшно)
  • Автомобіль жодного разу не підвів на дорозі і неприємності траплялися через людський фактор у ста відсотках під час паркування, або виїзду з парковки. Причому, слабкою ланкою завжди був я. Дружина  – жодного разу не стала причиною ремонту.
  • Автомобіль, який ми обрали  – оптимальний варіант для подорожей на далекі відстані. А саме для цього потрібна машина, а не для того, щоб їздити нею на роботу і з роботи (хоча, зимою все ж таки автомобілем зручніше і альтернативи немає. Бо громадський транспорт в Україні – це жах, який ще не скоро стане придатним для користування цивілізованими людьми.)
  • Отже, своїм вибором ми задоволені.  А от тест драйвами залишилися незадоволені. Українською мовою якісних тест-драйвів, зроблених для людей, які губляться у виборі, ми не знайшли. Саме таким чином з’явився цей проект. Тестування автомобілів буде здійснюватись без підтримки автосалону. Незалежна оцінка пересічного користувача не фахівця у автомобілях. Отже, Тойота Ауріс, коробка автомат 2012 рік. Двигун – 1.6 Нинішній ауріс, до речі – гібрид. Це вже зовсім інший рівень. Але про нього згодом.  А завтра – буде відео тест драйв Камрі. Оскільки програма робилася для виходу на радіо Ера, а я на радіо Ера уже не працюю  – там вказана моя ерівська адреса, замість неї треба надсилати листи на адресу [email protected]
          Avtopilot-
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації