У SportLife на Протасовому Яру крадуть речі у відвідувачів. Клуб робить вигляд, що нічого страшного не сталося.

СпортлайфІсторію розповів у Facebook відомий громадський активіст і блогер Клим Братковський

” Уявіть себе, ви виходите з душу, а в роздягальні у вас вкрали чоботи з шкарпетками. Як ви себе будете почувати?

Адміністрація #SportLife зразу відреклась від крадіжки, типу ви самі винні, що не наглядаєте за своїми речами роздягальні і що це не крадіжка, а просто втрата речей.

Жодної компенсації, жодної допомоги в скрутній ситуації #SportLife своєму багаторічному клієнту не надав. На запитання, чи є у вас камери спостереження – відповідь, що немає. Ну, дуже сильно подбали про безпеку в великому комплексі #SportLife. Я не кажу про камери в роздягальні, мова про коридори, вестибюлі тощо.

Ви знаєте, чи варто викликати поліцію з приводу крадіжки чобіт? Варто.

Приїхали патрульні поліцейські, просто хлопчики, ну, це як вас сьогодні призначити поліцейськими, то мабуть ви були б краще за них. Різницю між поліцейським та міліціонером я не відчув.

Потім мені зателефонував відділ кримінальної поліції із запитанням, може ви до нас приїдете і напишите заяву?
Кажу що ні, тут охорона має підозрювану і що це вже далеко не перший випадок за місяць.

Приїхала конкретна наша міліція/поліція із жінкою майором на чолі. Підозрювану жінку попросили показати свій рюкзак, її шухлядку, шухлядку її дитини і нічого не виявили, однак через 30 хвилин після цього зателефонували з #SportLife і повідомили, що в сміттєвому баку в жіночому туалеті знайшли чоботи. Немає сумніву, що підозрювана на першому поверсі побачила поліцейських і позбавилася вкрадених чобіт. Якщо б були камери спостереження, то це можна було б зафіксувати, а так ні. Підозрювана ходить в #SportLife з маленькою дитиною та чоловіком і краде речі людей, як колись Янукович крав шапки в туалетах. Чи вона хвора, чи це такий в неї кримінальний бізнес я не знаю, але це дно.” – написав Клим Братковський

Читайте також про трьох наркоманів, які тягли вкрадений скутер Позняками три квартали і ніхто цим  не  зацікавився

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації