Воєводські запрошення: які документи вимагаються, щоб їх отримати?

dav

На фото – сегрегатор з приготованими до подачі 15 вньосками для отримання дозволів на працю від воєводи на рік. У вівторок 21 лютого я понесу цю гору макулатури у відділ справ іноземців на вулицю Marszalkowską 3/5  Якщо все буде норм – того ж дня отримаю 15 дозволів на працю для наших працівників, на підставі яких вони або ж робитимуть собі візи, або ж продовжать працю, подавши документи на карту перебування. Вньоски я подаю для  громадян України, які працюють або працюватимуть на 5 фірмах, що є нашими клієнтами: склади EURO AGD, DSV Solution, Books Logistic підприємства Wilson & Brown,(монтаж рекламних стендів) MCR corporation (фабрика косметики)

dav

Для подачі одного вньоску потрібно зібрати 10 документів. Оскільки ми  – агенція праці тимчасової – до нас більше уваги контролюючих органів, ніж до інших. Окрім анкети ще я подаю:

4.1   kopia wszystkich wypełnionych stron ważnego dokumentu podróży…………..

4.2…dowód wpłaty

4.3 informacja starosty

4.4. upoważnienie pelnomocnika

4.5. list zapotrebowania od pracodawcy użytkownika

4.6  oswiadczenie o zawartej umowie z pracodawcą użytkownikiem

4.7.KRS Spólki komandytowej

4.8. KRS Spólki z o. o.

4.9.KRS pracodawcy użytkownika

Деякі документи з перелічених доводиться добувати місяцями.  І пару документів з деяких фірм я ще змушений буду виловлювати у понеділок у переддень подачі.  Коли ти знаєш, що ті самі органи видають пачками фальшиві запрошення, які не передбачають роботи – тебе чорти хапають.  Але що поробиш. Мусиш збирати цю макулатуру і грати за правилами відділу справ іноземців. Записуватися через мейл, чекати дзвінка, нести гору паперів… Одним словом, працювати і зсередини вивчати, як це працює, для того, щоб згодом поставити питання міністру праці Польщі, послам обох країн, консулам та працівникам ужену праці і відділу справ чужоземців, які, на мою думку, боряться з порядними працедавцями і всіляко сприяють непорядним. Якби було по-іншому – до нас би не зголошувалось щодня маса народу з фальшивими запрошеннями.  У цьому тексті також передаю привіт фірмам «Фастсервіс» «Прогрес» та «Єврокадри». Працівники цих фірм, що працюють на складах наших клієнтів поряд з нашими працівниками, дізнавшись про умови, на яких працюють наші, починають з нетерпінням чекати завершення свого контракту зі згаданими фірмами, щоб перейти до нас. Запамятайте ці назви і обходьте ці фірми десятою дорогою. Робота за копійки без вихідних, частина зарплатні чорна, за якою треба їхати кудись за сто кілометрів, жахливі умови проживання, за які беруть дикі гроші… Все це стандартна практика згаданих генделиків. Через це люди, дізнавшись про існування нормального роботодавця, тікають до нас.  У наступному тексті на цю тему я викладу кумедні документи – фільчині грамоти – отримані від працівників згаданих фірм.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації