Як додзвонитися до оператора call-центру компанії “Воля-кабель”?

IMG_9608До живої людини  у компанію “Воля-кабель” за номером  044 50 222 50 додзвонитися не було можливості ще сьогодні зранку. Однак, після того, як публікацію виявила прес-служба і зателефонувала на “Радіо без цензури”  – ситуація змінилася. Голосове меню телефонне знову має опцію, коли можна поговорити з живою людиною. Ставимо плюс компанії “Воля” у цьому питанні. Але правда у нас ще є питань чимало? Наприклад, коли з’явиться пакет телевізійних каналів, у якому не буде жодного російського. Тобто, такого, який мовить мовою країни Росія. Коли це станеться? – “Радіо без цензури” ставить це питання усім операторам – хто може такий пакет запропонувати? Пишіть у коментарях, якщо знаєте таку компанію. Далі – історія проблеми  з голосовим меню телефонного центру підтримки Самі працівники компанії радять набирати з інших телефонів ніж ті, які фігурують в угоді. Тоді є шанс, що хтось з вами поговорить. Від інших клієнтів я знаю, що потрібно дочекатися опції “…якщо ви новий абонент…” і тиснути туди. Але де така опція – я так і не зрозумів. А ви що про це знаєте? Подивіться відео і прокоментуйте під цим текстом.

Водночас, якщо вам не вдалося додзвонитися – підіть на Позняках у офіс компанії за адресою  вулиця Княжий затон, 2/30  Вхід з вулиці Григоренка десь у половині відстані від Княжого затону до “Великої кишені”. Там ввічливий персонал і небагато людей. Принаймні так було у суботу 20 лютого 2016 року. У звуку – фрагменти спілкування з двома працівницями сервіс-центру. У першому випадку я попросив, щоб прийшов майстер і перевірив, чому регулярно впродовж двох-трьох останніх місяців зникає інтернет у цілому будинку. А у другому випадку просив замінити мені ТВ-тюнер. Замінив. І там є ще одна корисна порада стосовно того, як додзвонитися до телефонного консультанта?

      Spilkuvannya-z-pratsivnytsyamy-kompaniyi-Volya-kabel-

Персонал настільки ввічливий і мотивований, що навіть колишня жителька Луганська спілкувалася зі мною нашою рідною українською мовою, а не мовою терористів ДНР-ЛНР

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації