Консульський облік у Польщі.

Чергові зміни  у постановці на тимчасовий консульський облік. Що це за зміни? Раніше, від березня тимчасовий консульський облік був можливий  тільки за наявності карти побиту. Однак нещодавно на сайті зявилася дописка про національні візи. Скрін вище,  посилання на сайт посольства тут Решта не змінилася.  У Польщі ця сума буде 75 злотих. Якщо людина хоче отримати штамп у паспорт у день звернення  – тоді 150 злотих. Про все це сьогодні з’явилася інформація на сайті посольства. Ось за цим лінком 

Запис на подачу документів – тепер через мейл. Пишете листа на адресу [email protected]  і просите записати вас на візит. 

Можна з усім цим не морочитись і вислати усе поштою. Вирішиться справа за 12 днів. Якщо замовите курєра на зворотний шлях документів  – витратите на постановку на консульський облік не більше 10 днів. Принаймні так обіцяють люди у консульстві, яким можна довіряти. 

Водночас, якщо вам ліньки самому заповнювати папірці, йти на пошту і так далі – я з задоволенням зроблю це за Вас за ваші гроші. Правила співпраці на платних засадах  – тут

УВАГА: телефонний дзвінок з питанням “Чи ви допомагаєте з постановкою на консульський облік?” Збільшує вартість моєї роботи на 30 відсотків.

Консульство графікЗайдіть на сайт нашого посольства. Там більш-менш зрозуміло написано, які саме документи потрібні. Перелічу і я: потрібна заява  (форма є на сайті) облікова картка (теж є на сайті), ( ОБИДВА ЦІ ДОКУМЕНТИ ЗАПОВНЮЮТЬСЯ РУЧКОЮ. ЗАПОВНИТЕ у Wordi –  теж пройде. Я запитував і мені відповіли, що пройде ) дві фотографії, Там же є зразок заповнення.

Дві копії паспорта. Потрібен мельдунок якщо не вписано до карти побиту. Сама умова винаймання житла не проходить. Все ж таки останню інформацію раджу перевіряти на сайті консульства. Там справа є спеціальна вкладка з переліком документів. Тут я теж її подаю  Печатку про консульський облік вам поставлять негайно, за умови, що все, що треба у вас є і ви заплатили не 75 а 150 злотих. Саме з цих міркувань доречно записатися у електронну чергу. Увага, дні безвізового режиму не є підставою для поставновки на консульський облік. Тепер – тільки з картою побиту

Тепер можна їхати у Німеччину за машиною за 300 євро.

Треба враховувати ще дві речі: українські дипломати – це байдужі профнепридатні совки, тому їхню інформацію треба перевіряти з кількох джерел. Крім того, нині при владі в Україні  – мавпи  з гранатою. Від цих людей варто очікувати нових диких вимог. Тому інформація може застаріти. Хоча, я стараюсь стежити за новинами і вчасно дописувати тексти. У разі питань – ставте у коментарях. Буду доповнювати текст.

 
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації