Здача відбитків через номерок “С” у Мазовєцькому воєводстві. Інформація станом на 10 03 2024

Запитання, яке часто ставлять ті, хто відправив документи поштою або через бюро подавче і отримав листа з запрошенням впродовж семи днів з’явитися на відбитки та мусить зробити це через кабінет 14.
Вирішив написати відповідь тут, щоб не повторюватись
ЗАПИТАННЯ: Маю піти в ужонд на маршалковській на відбитки і донести документи, коли краще йти, з самого ранку, там жива черга, чи як це відбувається?
ВІДПОВІДЬ Я раджу зробити наступним чином: прийти о 8 годині 10 хвилин ( у понеділок, коли уженд працює з 10 – о 10.10) коли черга божевільних що стоять з 4 ранку, уже зайде. Далі взяти номерок С у автоматі, що стоїть при вході зліва. Майте при собі везванє. Вранці там стоїть людина і видає номерки тільки тим, хто покаже везванє. Везванє – це той лист, який Вам вислали поштою, або який можна видрукувати з інполу. До речі, разом з везванєм не забудьте взяти конверт у якому воно прийшло. Без конверта вам не поставлять печатки. Хоча вона і нічого не означає, часами люди мріють, щоб їм її поставили і ця мрія без конверта не здійсниться. Потім пройтися до кабінету 14 що у самому кінці коридору (на ньому написано 25, але на стелі висить табличка, що це становіско 14) просто щоб подивитися де це?. У вас, якщо ви прийдете через 10 хвилин після відкриття уженду, буде номерок десь 125 – 150. То Ви сміливо з цим номерком можете собі піти по своїх справах і прийти десь об 11 годині або і пізніше. На кабінеті відображається номер. Десь за годину проходить номерів з 50 не більше. . Є другий варіант (для альтернативно обдарованих) Прийти о 5 ранку і стояти у черзі до 8, змучитися, захворіти, товктися у смердючій черзі, сердитися на тих, хто прийшов пізніше і все одно забіжить раніше за вас, бо має міцніші лікті і не має совісті. І ви все одно потрапите не раніше 10 години. Це мій досвід на підставі 5 річного спостереження за цим процесом. Якщо у вас інший досвід – опишіть його у коментарях. Він буде корисним читачам. Людей, які у цій сфері досвіду не мають, прошу не писати своїх порад. Якщо лишилися питання – ставте.
Чого не варто робити у цьому процесі? Приходити без везваня, тобто без листа з конвертом. Якщо лист прийшов не вам, а пелномоцніку – попросіть у нього цей лист. Бо без листа вам не дадуть номерка, якщо ви будете одним з перших при вході в уженд, а також буде морока зі здачею відбитків. Звичайно, учора я був свідком як людині, котра прийшла без везваня, інспектор видрукував його з системи. Однак, це може статися за бажанням інспектора. У нього немає такого обовязку. Він просто це робить з доброти душевної. А не завжди така людина може вам трапитися. Також раджу уважно прочитати везванє і зробити те, що там написано. Прочитати кілька разів. Якщо щось незрозуміло – запитати у того, хто розуміє. Зрештою, можете зателефонувати мені і я підкажу. Але закликаю у разі як ви вирішили подзвонити мені на номер + 48 730150901 СТАВИТИ ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ НА ЯКЕ ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ У ТЕКСТІ, Якщо ви будете ставити питання, відповідь на яке у тексті є – я попрошу вас прочитати текст ще раз уважно. Прошу також не використовувати слово “дивіться”, адже це слово при телефонній розмові не має сенсу. Коли телефонуєте, ставте своє питання без передмов про те, де ви знайшли телефон чи хто вам його дав чи ще щось. Просто ставте питання і я вам негайно відповім якщо знаю. Дякую за розуміння.
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації