Чи можна подати на карту побиту не маючи легальної роботи? Можна!!! Інформація станом на 17 04 2023

Перш за все, усім нелегально працюючим бажаю якнайшвидшої депортації і величезного штрафу. Через таких як ви не довіряють нікому і всіх по двадцять разів перевіряють, через що отримання документів затягується на цілий рік.

Водночас, як консультант до справ легалізації перебування, звертаюся до тих, хто хоче повернутися у людську подобу і нарешті перестати (красти) працювати нелегально.

У момент подачі на побит часовий з працею ви можете і не працювати ні у того роботодавця у якого хотіли б працювати ні будь-де в іншому місці. Подаючись на побит часоивй Ви повідомляєте що ви БУДЕТЕ робити коли вам дадуть карту побиту. І обовязок вашого працевлаштування настає у роботодавця лише коли ви такий дозвіл отримаєте. Роботодавець мусить заповнити ДОДАТОК НОМЕР ОДИН, клацніть на лінк нижче і подивіться як його заповнити.

https://ivakhniuk.com/zalacznik-nr-1-instruktsiya-z-zapovnennya/

Можете це зробити замість роботодавця, а він лише підпише. У цьому додатку він повідомляє, що він вас візьме на роботу коли вам дадуть карту побиту.  Тобто, роботодавець нічим не ризикує, підписуючи цей документ. Одного листа до уженду від роботодавця вистачить щоб його анулювати. Тому він сміливо може це підписати.  Як я уже писав, ви не мусите працювати у нього у момент подачі, але якщо будете там працювати – у інспектора буде більше підстав вирішити вашу справу на вашу користь. 

Подаю тут типові запитання і відповіді на них з реальної розмови під час консультації.

Доброго дня ! Потрібна консультація на рахунок карти побиту. Заїхала по безвізу працюю не офіційно чи можу подати на карту ?

Можете. Але в процесі розгляду справи  бажано почати працювати офіційно. У вас на це буде місяців з 5 від моменту, коли ви подасте документи на побит часовий. Громадянам України дозвіл на роботу не потрібен. Достатньо підписати умову і роботодавець має впродовж двох тижнів зголосити цю умову до уженду праці через портал www.praca.gov.pl

Я вже відпрацювала 3 місяці по робочій візі і 60 днів по безвізу і тепер працюю в Варшаві неофіційно але думаю щоб не виїжджати в Україну і залишитися тут. Це реально?

Так, реально. Кожна людина, яка легально перебуває на території Польщі має право подати документи на карту побиту. Тоді її легальне перебування продовжиться на час розгляду її справи. Тобто, ви зможете перебувати без візи, без карти, без днів безвізу аж поки у вашій справі ухвалять рішення. А це буде десь за десять місяців. Крім того, нині громадяни України можуть навіть не подаючи нічого, перебувати до 24 08 2023 року. 

Скажіть з чого мені починати безвіз закінчується 20 травня

Потрібно подати (зараз тільки через пошту) вньосек на побит часовий. Як це робиться – описано тут

Але ж у мене немає дозволу на роботу…

Для подачі він не потрібен.  Для подачі вистачить правильно заповненого вньоску і копії паспорта. Вам прийде лист на здачу відбитків і тоді будуть потрібні усі інші документи. У вас буде щонайменше два місяці на їх підготовку.

Роботодавець каже, що не може мені зареєструвати дозвіл на роботу, бо я уже відпрацювала на освядченю.

Дозвіл не потрібен. Читайте вище Якщо складете документи на карту побиту – зможете перебувати на території Польщі легально до ухвалення рішення у вашій справі і після 24 08 2023 І працювати, якщо підписана умова і зголошена до уженду праці

Мені казали, що тільки наявність печатки дає право на перебування у Польщі, коли немає ні візи, ні карти, ні днів безвізу.

Ті, що Вам щось з цього приводу казали – або невігласи, або шахраї. Адміністративний кодекс чітко дає поняття що таке складений вньосек. Серед способів його подачі є і спосіб подачі через пошту. А устава про іноземців чітко говорить, що людина, яка подала вньосек на побит часовий, має право до легального перебування до ухвалення рішення у її справі. Устава про допомогу громадянам України… від 12 03 2022 зі змінами від 13 01 2023 дає право перебувати громадянам України навіть без вньоску до 24 08 2023. Читайте першоджерела і не довіряйте невігласам з купою забобонів. Можливо, ті люди, що вам брехали щось на цю тему, ще думають що земля пласка.  Ще раз кажу – це не проблема. При подачі на карту ви декларуєте що будете робити коли вам карту видадуть.  Головне, щоб роботодавець видав вам додаток номер один. Ви декларуєте що після отримання карти вас працевлаштують.

Який пакет документів мені потрібен і я маю їх подати сама?

Так, справа побиту часового – це особиста справа іноземця. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ПОВНОВАЖЕННЯ ДО ВИРІШЕННЯ СПРАВИ ЛЕГАЛЬНОГО ПЕРЕБУВАННЯ ВАШИМ РОБОТОДАВЦЯМ. 

А які документи я мушу подати?

Докладно про це написано тут Де ви знайшли мій телефон?

У вас на сайті.

Чи читали ви текст далі. Чи ви дочитали тільки до телефона?

Тільки до телефона і вирішила подзвонити

То прочитайте текст далі. Там відповідь на ваше питання

Або ж читайте правила співпраці на платних засадах, робіть як написано і я все зроблю замість вас за ваші гроші

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації