Чи можна подати на карту побиту не маючи легальної роботи? Можна!!!

 

Перш за все, усім нелегально працюючим бажаю якнайшвидшої депортації і величезного штрафу. Через таких як ви не довіряють нікому і всіх по двадцять разів перевіряють, через що отримання документів затягується на цілий рік.

Водночас, як консультант до справ легалізації перебування, звертаюся до тих, хто хоче повернутися у людську подобу і нарешті перестати (красти) працювати нелегально.

Подаю тут типові запитання і відповіді на них з реальної розмови під час консультації.

Доброго дня ! Потрібна консультація на рахунок карти побиту. Заїхала по безвізу працюю не офіційно чи можу подати на карту ?

Можете. Але в процесі розгляду справи мусите почати працювати офіційно. У вас на це буде місяців з 5 від моменту, коли ви подасте документи на побит часовий. А роботодавцю потрібно всього два тижні, щоб зробити найпростіший дозвіл на роботу (oświadczenie) і ви пішли працювати офіційно

Я вже відпрацювала 3 місяці по робочій візі і 60 днів по безвізу і тепер працюю в Варшаві неофіційно але думаю щоб не виїжджати в Україну і залишитися тут. Це реально?

Так, реально. Кожна людина, яка легально перебуває на території Польщі має право подати документи на карту побиту. Тоді її легальне перебування продовжиться на час розгляду її справи. Тобто, ви зможете перебувати без візи, без карти, без днів безвізу аж поки у вашій справі ухвалять рішення. А це буде десь за десять місяців.

Скажіть з чого мені починати безвіз закінчується 20 травня

Потрібно подати (зараз тільки через пошту) вньосек на побит часовий. Як це робиться – описано тут

Але ж у мене немає дозволу на роботу…

То попросіть роботодавця, щоб він зробив.

Він уже робить, але ж поки його немає – хто у мене прийме документи?

Для подачі вистачить правильно заповненого вньоску і копії паспорта. Вам прийде лист на здачу відбитків і тоді будуть потрібні усі інші документи. У вас буде щонайменше два місяці на їх підготовку.

Роботодавець каже, що не може мені зареєструвати дозвіл на роботу, бо я уже відпрацювала на освядченю.

То тоді вам треба реєструвати воєводське.

Воєводське робиться, але я не хочу повертатись в Україну

Вам не треба буде повертатись в Україну, якщо складете документи на карту побиту – зможете перебувати на території Польщі легально до ухвалення рішення у вашій справі. І працювати, якщо є дозвіл на роботу, тобто воєводське

Але ж воно так довго реєструється, а на карту треба подати до кінця днів безвізу…. І крім того, мені казали, що тільки наявність печатки дає право на перебування у Польщі, коли немає ні візи ні карти ні днів безвізу.

Ті, що Вам щось з цього приводу казали – або невігласи, або шахраї. Адміністративний кодекс чітко дає поняття що таке складений вньосек. Серед способів його подачі є і спосіб подачі через пошту. А устава про іноземців чітко говорить, що людина, яка подала вньосек на побит часовий, має право до легального перебування до ухвалення рішення у її справі. Читайте першоджерела і не довіряйте невігласам з купою забобонів. Можливо, ті люди, що вам брехали щось на цю тему, ще думають що земля пласка, або що у Зеленського є мозок…. Ще раз кажу – це не проблема. При подачі на карту ви декларуєте що будете робити коли вам карту видадуть. При подачі на карту дозволу може і не бути. Головне, щоб роботодавець видав вам додаток номер один. Ви декларуєте що після отримання карти вас працевлаштують.

Ок я можу коли буде воєводське до вас звернутись

Можете, але яка мета?

Який пакет документів мені потрібен і я маю їх подати сама?

Так, справа побиту часового – це особиста справа іноземця. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ПОВНОВАЖЕННЯ ДО ВИРІШЕННЯ СПРАВИ ЛЕГАЛЬНОГО ПЕРЕБУВАННЯ ВАШИМ РОБОТОДАВЦЯМ. Вони не зацікавлені. Вони впевнені у тому, що коли ви отримаєте карту – ви від них підете на якусь кращу роботу, яку тим часом знайдете.

А які документи я мушу подати?

Докладно про це написано тут Де ви знайшли мій телефон?

У вас на сайті.

Чи читали ви текст далі. Чи ви дочитали тільки до телефона?

Тільки до телефона і вирішила подзвонити

То прочитайте текст далі. Там відповідь на ваше питання

Або ж читайте правила співпраці на платних засадах, робіть як написано і я все зроблю замість вас за ваші гроші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації