Українські виконавці зіграють на сепаратистському концерті у Португалії?

росія222Автор Павло Садоха

Россотруднечество запрошує українців на благодійний концерт в Лісабоні. Гібридна війна є надзвичайно складною. Російська гібридна війна, ще складніша. Ведеться вона у різних формах і охоплює не тільки територію України, але й всю українську діаспору в світі.
Спроби прямих дій, як то “антифашистські” маніфестації, чи експозиції на кштал “одеська Херосима” не дали бажаного результату на суспільну думку португальців щодо війни в Україні. Як виявилося, прихильників так званих ДНР/ЛНР в Португалії мізерно мало.
Тому залишається запроваджувати методику, якою Московія вже понад три століття руйнує українську державність: прийти до українців з пряником в одній руці та ножем за пазохую в іншій. Руйнувати Україну, руками самих українців.
Ось новий приклад:
В соціальних мережах з’явилося повідомлення про Різдвяний благодійний концерт, що має пройти в Лісабоні 17 січня. Як зазначено в рекламі: В підтримку дітей, які постраждали в наслідок конфлікту в зоні АТО.
Перше, що відразу звертає увагу, на рекламці не має жодної української символіки, а мета: “Для дітей, що постраждали в наслідок конфлікту в зоні АТО” ставить питання: для чого називати пряму російську агресію проти України – конфліктом в зоні АТО?
Українська громада в Португалії провела не один десяток акції, щоб довести португальському суспільству, що Росія напала на Україну. То як тепер виглядає, що самі українці відмовляються від цього?
Та головне питання криється в організаторах та учасниках благодійного концерту. Як виявилося, українських виконавців на концерт запросила така собі Оксана Бородай (наскільки нам відомо – громадянка України) яка відома тим, що є репортером нового YouTube каналу Resident TV. Це пропагандистський кремлівський проект, в репортажах якого подається антиукраїнська позиція. Що це? Раптова зміна свідомості кремлівських посіпак домогти Україні. Як трактувати, що Асоціація Капела, яка зареєстрована на сайті Россодруднічества, а отже, за логікою має визнавати позицію її керівництва, зокрема славнозвісного міністра Закордонних справ Росії – Лаврова, раптово вирішила допомагати потерпілим від російської агресії українцям? Чи як будуть на одній сцені співати українські виконавці та хор “Слава”, що створений при російській кафедрі філологічного факультету Лісабонського університету, який також отримує гранти від Россотруднічества?
Доречі, представники цього факультету наполегливо домагалися включення в збірку статей португальських істориків про Голодомор в Україні проросійську позицію, яка зеперечувала, що це був геноцид і тільки втручання адвокатів Спілки українців у Португалії не дало їм цього зробити.
Звичайно, ми звернулися до українських виконавців, які заанансовані в рекламі концерту. Так, гурт “Роксоланія”, вже відмовився від участі в заході. Інші, мають вільний вибір. Але, як ми зрозуміли: і громада і артисти, не знають до кінця всіх тонкостей Русского Мира і вважають, що своєю участю підтримують українське. Та насправді, як це вже неодноразово відбувалося, спільний захід, спільні фото, благодійна мета, дадуть пізніше Россотруднічеству впевненіше доводити португальцям, що війна Росії проти України, насправді є громадянським конфліктом українців.
Кожна людина має своє право вільно вибирати. Але, як показує новітня історія України: політична сліпота та віра в російську “доброту” обертається для українців страшними стражданнями і мільйонними жертвами.
Будьте уважними!

Вашій увазі – відеосюжет, де про українців, як про фашистів, говорять організатори нинішнього концерту, ніби-то спрямованого на збір коштів дітям, потерпілим в АТО

Коли вже був опублікований цей текст – відгукнувся один з майбутніх учасників цього концерту. Ось як він виправдовує свою участь у концерті, організованому прихильниками сепаратистів. Зверніть увагу на активне використання цією людиною слова “патріот”

Andriy Shumanskyy Доброго дня. Рідко коментую пости у фейсі, але сьогодні я відчуваю просто обов’язок зробити невеличку заяву-коментар даного тексту . Ну, по-перше, Ви говорите про повну відсутність української символіки … ??? А вишиванка, а українська колядка, українська пісня ??? Невже це не є тими символами, які на протязі тисячоліть вирізняють нас, українців, серед плеяди націй та національностей? Ви блокуватимете концерт. Ок. Але мені, як артисту, буде дуже шкода, коли ця надзвичайно позитивна акція не відбудеться. Акція, яка спрямована допомогти НАШИМ, так, саме НАШИМ дітям, які, без сумніву, потребують допомоги і підтримки. Я відповідаю лише за себе і не маю на меті піаритися на просторах фейсбуку про те, як я багато допомагаю воїнам , борцям за свободу нашої Держави ( хоча, повірте допоміг не менше, а, може й більше вашого, при цьому не розміщаючи жодної інфи в мережі … робіть добро анонімно!!! ). І, знаєте, перестаньте бути монополістами на УКРАЇНСЬКЕ у Португалії!!! Є дуже багато справжніх патріотів і поза спілкою! До речі, Ви б краще подзвонили мені, щоб запросити на концерт (в якому столітті це було останній раз? ), а не відмовляти від мого прямого обов’язку : СПІВАТИ, ПРОПАГУВАТИ УКРАЇНСЬКЕ і ДОПОМАГАТИ!!! З повагою до СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ, Андрій. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
 Ivakhniuk Olexandr Шановний Andriy Shumanskyy Гроші Россотруднічества – це 30 срібняків Іуди. Шкода, що Ви цього не розумієте.
 Yuriy Bilinskyy Андрію, а ти уроки Луіша Піреша погано засвоїв.

Або пам’ять коротка…

 Ivakhniuk Olexandr Andriy Shumanskyy уважно почитайте пост Павла Садохи. Подивіться додане відео. Бородай – організатор концерту. Вона дає коментар, який суперечить українському законодавству. Працює на гроші россотруднічєства. Як і уся ФСБшна агентура у сфері культури за межами Росії. І Ви теж будете до цього причетні. І ніколи не відмиєтесь.

Роман Варивода Андрій, перш ніж щось коментувати, прочитай уважно текст про що йде мова, та передивися відео. Азаров також вдягав вишиванку, але на меті мав цілком інші речі, вАТНИКИ також, деколи, одягають вишиванки і співають українських пісень.

 Andriy Shumanskyy Юро, складність ситуації є настільки високою, що являється непростим описати в одному пості те, про що думаю. Я не симпатизую ні тим, ні іншим! Я йду працювати з лише одним-єдиним благим наміром ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ! І якщо це хоч якимось чином спростить їм життя, то я робитиму це ще і ще раз! А таяповалій ( в глобальному розумінні) це сплачувати податки в московський бюджет, які потім повертаються кулями в наших солдатів, це обирати населення, і без того ніще, це судити патріотів, це … можна писати до безкінченності, на жаль.

Andriy Shumanskyy Роман Варивода читав і відео бачив ще в минулому році … На жаль, помітив дуже багато знайомих лиць. Дуже шкода!

Ivakhniuk Olexandr Шановний Andriy Shumanskyy це чудова маніпуляція. Ви своєю участю у концерті окупантів допоможете тому, щоб більше дітей загинуло. Але, тут же зрозуміло, що рішення прийнято і переконувати когось не варто. Залишилось просто попередити потенційних глядачів про сепаратистський концерт, який намагаються легітимізувати виконавцями з українськими паспортами (не пишу “українцями” зі зрозумілих причин)

 Andriy Shumanskyy Ivakhniuk Olexandr , що ви собі дозволяєте?! Не знаючи мене з жодної сторони, ллєте бруд!!! До речі, після 16-річного перебування за кордоном я не зрікся укр. громадянства, на відміну від інших “патріотів”!!! З вами розмова закінчена!!!
Andriy Shumanskyy  запросили – іду, блага справа – так! Звідки мені знати, що це правда … Куди не глянь – вороги і зрада … Там серед спонсорів МАУ … Як це розуміти?
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації