КОЛИ ПОЧНЕ ДІЯТИ УКРАЇНСЬКО-ІТАЛІЙСЬКА УГОДА ЩОДО ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ?

ЗВерненняАвтор Олесь Городецький

Поцікавився у Голови комітету ВР у закордонних справах Ганни Гопко, коли ж вступить в дію двостороння італо-українська угода щодо визнання посвідчень водія, про підписання якої урочисто повідомив 19 листопада в Римі Петро Порошенко.

Пройшло 2 місяці. Угода не діє.
Виглядає, що коли українці в Італії зможуть поміняти посвідчення водія на італійські не знає ніхто.
Як випливає з відповіді, ” на кінець 2015 року договіні сторони не завершили виконання внутрішньодержавних процедур”. І зараз ситуація “залишається на контролі МВС та Кабінету Міністрів України”.
Немає жодних термінів виконання. Місяць, рік, п”ятирічка…
Чекаємо і “тримаємо на контролі” Смайлик «smile»
P.S. До речі, в українсько-італійській угоді, за словами дипломатів, передбачене обмеження за часом проживання в Італії, що значно обмежує права великої частини громадян. Не більше 4 років, при тому, що більшість наших громадян тут значно довше. В офіційних відповідях це пояснюється загальною практикою, згідно італійського законодавства.
Я не полінувався і переглянув італо-молдовську угоду. Жодних обмежень не знайшов. Дивіться самі. Знов українців трактують як людей другого сорту? Чому це дозволяє робити наша Держава в особі чиновників, які її представляють? Питання риторичні…

Дякую Сергію Касьянчуку, директору Представництва СКУ в Україні за сприяння в контактах з владними структурами України

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації